Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Rüyada çiçek tabirleri hakkında faydalı bilgiler

Bilim ve Teknik / Astroloji
/Dosyalar/3398_ruyada-cicek-tabirleri.jpg

Rüyada çiçek görmek hayra, mutluluğa, aşka ve haber almaya delâlet eder.

Rüyada çiçek yetiştirdiğini görmek gelecek günlerin güzelliğine, sevineceğiniz olaylar olacağına ve huzurlu bir aile hayatına işaret eder.

Eğer rüyanızda güzel kokulu çiçekler kokladığınızı gördüyseniz aşk hayatınızda mutluluğa ve iyi bir ilişkiye delâlet eder.

Rüyada solmuş çiçek görmek üzüntü ve sıkıntıya tabir olunur.
Rüyada kurumuş çiçek görmek yaşlı bir kimseyle yorumlanır. Yaşlı bir kişiden iyilik veya kötülük göreceğinize işarettir.

Rüyada çiçek dikmek ailenizde olan yaşlı bir kişinin size sağlığınızla ilgili yapacağı yardıma delalet eder.

Rüyada çiçek sulamak yaşlı bir akrabanızın sizden para konusunda yardım isteyeceğinize, fakat o kişiye gönülsüz yardım edeceğinize delalet eder.

Rüyada çiçek almak bir iş kuracağınıza ve bu işinizde yanınızda olan tanımadığınız yaşlı bir erkeğin size yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyada çiçek toplamak akrabalarınızdan çok sevdiğiniz yaşlı bir kişinin rahatsızlığına çok üzüleceğinize, fakat sağlığının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada çiçek ekmek yaşlı bir kadınla bir konuşma yapacağınıza ve bu konuşmanın size güzel fikirler vereceğine işarettir.

Rüyada çiçek koparmak yaşlı bir adamla bir tartışma içine gireceğinize ve bu tartışmanın sizi zor durumda bıraksa da, kısa sürede bu olayın unutulacağına işarettir.

Rüyada çiçek bahçesi görmek ailenizden yaşlı bir kadınla bir yolculuk yapacağına ve bu yolculukta parasal sıkıntılarınıza yardım edeceğine delalettir.

Rüyada çiçek koklamak ancak kokusunu alamamak yaşlı bir kadına sağlığıyla ilgili yardım edeceğinize ve bu olayın sizi mutlu edeceğine delalettir.

Rüyada çiçek tohumu görmek parasal konudaki sıkıntılarınıza yaşlı bir kadının yardımının dokunacağına işarettir.

Rüyada çiçek kurutmak aklınızda ki karışıklıkları çözeceğinize ve buna aileden yalı bir kişinin katkısının olacağına delalet eder.

Rüyada çiçek yapraklarını koparmak yaşlı bir kadının sizin için endişelendiğine ve size her konuda yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada çiçeği vazoya koyduğunu görmek evliliğinize komşularınızdan veya ailenizden yaşlı bir bayanın katkısının olacağına ve hayırlı bir evlilik yapacağınıza işarettir.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Rüyada sevgili gömek

 • Rüyada evlenmek

 • Uykuya Dalarken Neden Sıçrarız

 • Auroraların Yaşamımıza Etkileri

 • Rüyada mezar

 • Burcunuza Göre Stiliniz Nedir

 • Değerli Taşlar ve Anlamları

 • Rüyada satranç tahtası görmek

 • Burçların bilinmeyen yönleri

 • Rüyalardaki Sembollerin Nedeni

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2594
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 21.08.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar