Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


İlişkiyi bitiren hatalar nelerdir hakkında faydalı bilgiler

Kadın / Evlilik
/Dosyalar/3140_iliskiyi-bitiren-hatalar-nelerdir.jpg

İlişkiyi bitiren bu hataları hemen hemen hepimiz yapıyoruz, sonrası hüskan ve kayıp tabiki.İlişkiyi kararında yaşamak en doğal en mutlu ilişkiyi bulmak demektir. Fazla yüz göz olmayın öncelikle, bırakın biraz karşı taraf düşünsün veya o hatırlasın arasın sizi, merak etsin ,küçük süprizler yapmasına olanak sağlayın, en önemlisi ise birbirinizden asla bir şeyler saklayıp yalan söylemeyin,hayal kırıklığı her iki taraf için de kötü bir duygudur. Ama şu lafı da aklınızdan çıkartmayın;"Terzi kendi söküğünü dikemez.."
1- Sevişmek için aceleci davranmak
Siz yatak konusunda ondan ne kadar kaçarsanız, merak duygusu ve sizi elde etme çabası o kadar yükselecektir. En sonunda da o erkek için vazgeçilmez olacaksınız.

2- Detaylara fazlaca girmek
Erkekler konuşmaktan pek hoşlanmaz.Ona her detayı ince ayrıntılarına kadar anlattığınızda ilişkinin sağlam olacağını zannetmeyin.Sizi merak etmesine izin verin.

3- Sürekli iletişimde olmak
Sürekli onu mesaj yağmuruna tutmayın.Dakika başı aramayın bu size daha fazla bağlanmasını sağlamaz.Kavgalar fazlalaşır.

4- Her şeyini karıştırmak ve dedektiflik duygusu
Ona ait bilgisayar telefon gibi şeyleri karıştırmayın açıklarını yakalamaya çalışmayın.

5- Orgazm taklidi
Onu mutlu etmek adına yaptığınız sahte orgazmlar ona acı verir.Siz siz olun yatakta hissettiğiniz gibi davranın.

6- Değiştirmek için çabalamak
Bir insan 7’sinden neyse 70’inde de o olur.Onun hoşunuza gitmeyen davranışlarını değiştirmek istemeyin.

7- Kendini unutmak
Tüm hayatınızı ona kurduğunuzda onun size bağlandığını sanmayın.Sosyal olun arkadaşlarınızla görüşün.Ona silik bir kişilik imajı vermeyin.

8- Onun hayatını kısıtlamak
Sevdiği şeyleri yapmasına izin verin.Arkadaşlarıyla birlikte geçireceği vakitleri kısıtlamayın.Kendinizden soğutabilirsiniz.Ona özgür alanlar bırakın.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Çeyiz Nedir

 • Evlenmeden Önce Nelere Dikkat Etmeli

 • Evlilikte Yaşanılan Problemler ve Çözümleri

 • Onu Unutmak İçin Başkasıyla Birlikte Olmayın

 • Düğün Daveti Görgü Kuralları

 • Söz ve Nişan hakkında bilinmesi gerekenler

 • Mantık Evlilği Nedir

 • Aşk Acısı Neden Çekeriz

 • Vazgeçilmez Kadın Olmanın 5 Sırrı

 • Mutlu evliliğin 6 sırrı

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2791
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  • Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/Üye sorumludur. Kullanıcılar ve Üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı Faydalı Bilgiler ’den tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcı veya Üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü içeriğin, içerik sahibi veya yetkili tarafın talebi doğrultusunda yayından kaldırılacaktır. Tüm içeriğimiz sizden gelen bilgilerden oluşturulmaktadır. Sitemizde yayınlanan tüm içerik için www.faydalibilgiler.com sorumlu tutulamaz.
  • www.faydalibilgiler.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir;
  • Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • Bu sitedeki yazılar Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
  • İrtibat için :destek@kimcozer.com
  izmir web tasarım