Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Aşk neden biter hakkında faydalı bilgiler

Kadın / Evlilik
/Dosyalar/3113_ask-neden-biter.jpg

Hayalini kurduğunuz heyecan dolu aşkı sonunda buldunuz ve kaybetmemek için her şeyi yaparsınız. O zaman aşkın düşmanlarını tanımanız gerekir.Bütün çiftlerin sorunudur aşkın bitmesi. peki sebep ne? Neden başladığı günkü heyecan hiçbir zaman devam etmez.
İşte size aşkı bitiren düşmanlardan bazıları:
-Sorumsuzluk
Markete uğramayı unutup eve mi geldi? Sakın siz kalkıp markete gitmeyin, bırakın o gitsin. Mutfağı temizlemekte başarısız mı? Bırakın temizlesin. Yoksa yaptığınız her iyilik bir süre sonra kaçınılmaz bir biçimde göreviniz haline gelir ve bu da sizi ilişkinizden soğutmaya başlar.
-Geçmiş
"Yeni sevgilim doğru insan mı? Yoksa benim için hala mücadele eden eskisine mi dönmeliyim?" gibi kuşkular ve sorular, güzel giden bir ilişkiyi bir süre yavaş yavaş ve derinden zehirlemeye başlar.
Eğer ilişkide eski sevgilisiyle ilgili tereddütleri olan sizseniz, tavsiyemiz; onu unutun! Kendinize ve yeni aşkınıza gerçek bir şans tanıyın. Aklınızdaki ve kalbinizdeki tüm soruları bir kenara bırakıp, birlikte olduğunuz sevgilinizle mutluluğun peşinde koşun.
-Alışkanlık
Birbirinize yakınlık gösterin. Hissettiklerinizi, sıkıntılarınızı, özlemlerinizi, korkularınızı, kıskançlıklarınızı hiç çekinmeden onunla paylaşın. Yatakta tek başınıza fantezi kurmak yerine birlikte fanteziler geliştirin. Böylece, cinsel yaşamınız sıcaklığını "9.5 hafta" dan daha uzun bir süre koruyabilir.
-Boşvermişlik
Cicim aylarının bitmesinden sonra gelen boşvermişlik, o tuhaf "Nasıl olsa benimle!" duygusu her ilişkiyi sıradanlığa sürüklüyor. Ve bu sıradanlık, taraflardan biri "Beraberliğimizin bir anlamı kalmadı" diyene kadar sürüyor. Bu yüzden birbirinizi özleyin, sorunlarınızı çözmekten kaçmayın.
-Sahiplenme duygusu aşkı öldürür. İlşkilerde yapılan en buyuk hata sahiplenme duygusu belkide.Aşk özgürlüktür!!! Aşkı yasarken kendinizi özgür hissetmıyorsanız O aşk bıtmeye mahkumdur. Aşk, bir ilişki hâline geldiği an bir esarete dönüşür, çünkü beklentiler ve istekler vardır her iki tarafında birbirine hükmetme çabaları oluşur. beklentileri karşılanmadığında ki onlar karşılanamayacaktır işte o zaman, hemen aşk nefrete dönüşür.
-Onu değiştirme fikri aşkı öldürür...
Bir düşünür şöyle der; O başka birisiyle dans etmektir. Dansın ne olduğunu diğerinin de bilmesi gerekir. Birisiyle uyumlu yaşamak, büyük bir sanattır. İki kişi arasında bir ahenk yaratmak … iki insan demek, iki farklı dünya demektir. İki farklı dünya birbirine yakınlaştığında, şayet nasıl uyum sağlanacağını bilmiyorsan, çarpışma kaçınılmazdır.
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • İlişkiyi ayakta tutma yolları

 • Evlilik ve Özel Günler

 • Kadınları anlamak

 • Kadınları anlamak ile ilgili bir hikaye

 • Vazgeçilmez Kadın Olmanın 5 Sırrı

 • Mantık Evlilği Nedir

 • Evlilikte sorunlar ve çözümleri

 • Erkekler

 • Evlenmeden Önce Nelere Dikkat Etmeli

 • Düğün Daveti Görgü Kuralları

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3705
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar