Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Erkekler hakkında faydalı bilgiler

Kadın / Evlilik
/Dosyalar/3105_erkekler-hakkinda.jpg

1. Bir erkek hiç çaba göstermeden ve kendini kanıtlamadan bir kadını elde ederse genelde o ilişki kısa sürer. Onu tanıma ve sınama döneminden geçirmelisiniz. Böylece özel olduğunuzu ve onun size layık olup olmadığını değerlendirdiğinizi düşünecektir. Nadir bir av bulduğunu düşünen hiç bir avcı o avın peşini bırakmaz. O kendini kanıtladı diyelim, avını avladı, kız arkadaşı oldunuz.. Tamam işte rahatladığı o ara yani ilk 2 hafta onu iyi gözlemleyin, davranışlarında bir değişim var mı? Peşinize düştükten sonra 1 ay onu tanıma ve sınama yoluna giderseniz siz de böylece size göre doğru erkek mi değil mi anlar ve kısa yoldan kararınızı verirsiniz.
2. Bir sorununuz olduğunda sizdeki değişimi anlıyor ve "neyin var?" diye soruyorsa sizle ilgileniyor demektir, sizi önemsiyor ve sizdeki bu değişimi görecek kadar sizi tanıyordur. Sizle ilgilenen erkek dürbününü eline alır ve sizle ilgili her detayı inceler, sizi tanımaya çalışır. Bir sorununuz olduğunda siz söylemeden o soruyor ve sorununuzu çözmeye çalışıyorsa tamamdır.
3. Sizi ilgilendiren, üzen veya aklınızı meşgul eden bir konu hakkında " ben bu işe karışmak istemiyorum" diyorsa, ya da sizi eleştiren, umursamayan, saygı göstermeyen kişilere "politik" davranıyorsa onunla sonsuza kadar mutlu yaşayamayacaksınız üzgünüm.
4. Sizi seven bir erkek, siz üzgünken sizi teselli etmeye ve rahatlatmaya çalışır. Sizi kendi halinize bırakıp uzaklaşmaz. Siz ona bu durumu yalnız aşmak istediğinizi bile söyleseniz, sizi iyi hissettirmek için çözümler bulmaya uğraşacaktır.
5. O erkek eğer anlaşılmazı gizemli adamı oynamak istiyorsa onu erkek arkadaşlarıyla yalnız bırakın birlikte oynasınlar.
6. O erkek size "kadın gibi" tavır alıp kendini çekiyor, tripler atıyor ve buluştuğunuzda küsüp somurtuyorsa.. onu en yakın ana okuluna bırakın ve gazlayın..
7. Söylediği laflar karşısında büyüleniyorsunuz biliyorum, ahh ne kadar romantik ne kadar duyarlı biri, ne kadar da erkeksi, ne kadar başarılı... Söyledikleri ile davranışları birbirini tutmuyorsa rüya aleminde gezmeyi bırakın..
8. Çocukları seviyorsa, bir gün kendi çocuğu olmasını istediğini söylediyse, annesine iyi davranıyorsa, akrabalarının küçük çocuklarına itinayla yaklaşıyor ve onlarla zaman geçirmeyi seviyorsa, arabasına bir çocuk bindiğinde yiyecek döktüğü veya çamurlu ayaklarıyla koltuğu pislettiği için delirmiyorsa, sana yeni bir şey öğretirken sabırlıysa, bağışlayıcıysa, sizi ve çocuğunuzu geçindirecek konumdaysa ve çocuklara yerinde çocukça yerinde disiplinli davranabiliyorsa ileride iyi bir baba olacaktır.
9. Sizi seviyorsa hiç bir yere gitmeyecektir.
10. Erkekler özgüven sahibi kadınları çekici bulurlar. Onların gözünden çok az şey kaçar çünkü görselliğe çok önem verirler. Fakat eğer kilo alırsanız ve aldığınız kiloya rağmen yine de güzel görünmeye özen gösterdiğinizi görüyorsa bu kiloları umursamaz..
11. Yüksek topukları severler çünkü topuklular bacakları güzelleştirir ve daha kadınsı bir yürüyüş sağlar. Yine de siz üzerinde yürüyemediğiniz topukları giymeyin ki kadınsıdan komiğe geçiş yapmayın.
12. Çok yakın erkek arkadaşlarınızı hoş karşılamazlar. En sevdiğiniz erkek arkadaşınızla eskisi gibi çok yakın dost kalamayacağınız gerçeğini unutmayın. Hayır o benim kardeşim onunla hep böyle yakın olacağız demeyin çünkü gerçek dışı. Ya çok seksi bir kadın da sizin sevgilinizin en yakın arkadaşı olsa her gün onu arasa, yürürken koluna girse, resmi masasında dursa, beklenmedik zamanlarda evine damlasa, delirirsiniz biliyorum.
13. Erkekler aşık oldukları kadını asla eğlenceli bir sohbet konusu yapmazlar.
14. Alışveriş yapmaya hiç bir zaman bayılmayacak ve sevdiği maçları hep sevecek.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Söz ve Nişan hakkında bilinmesi gerekenler

 • Mutlu evliliğin 6 sırrı

 • Evlilik

 • Onu Unutmak İçin Başkasıyla Birlikte Olmayın

 • Erkekler

 • Erkekleri anlamak

 • Mutlu Evlilik İçin Öneriler

 • Sevgili Ne İster

 • İlişkiyi ayakta tutma yolları

 • Kadınları anlamak ile ilgili bir hikaye

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2618
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 24.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar