Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Burçlara Göre Parfüm Seçimi hakkında faydalı bilgiler

Bilim ve Teknik / Astroloji
/Dosyalar/3079_burclara-gore-parfum-secimi.jpg

Parfümünüzü de burcunuza göre seçmeniz gerektiğini biliyor muydunuz?Bir çok koku arasından, kendinize uygun olan parfümü bir türlü bulamıyosunuz… Beğendiğiniz kokular, üzerinizde şişedeki gibi kokmuyor. O halde parfüm seçerken yıldızınızdan yardım alabilirsiniz.
Karakterinizin büyük bölümünü yıldızlar ve burçlar etkiler. Biz de genel bir tanımlamayla, karakterinize uygun olan parfümleri bulmaya çalışırız.
*Su Grubu: Yengeç, Balık, Akrep
 Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü vardır. Çalışma masasındaki kalemlikten evindeki saksıya, saçına taktığı taraktan kullandığı parfüme kadar, yaşamındaki tüm ayrıntılar onun ince zevkini yansıtır.Giyim onun için gerçek bir tutkudur ve modayı takip etmek bir yana, çizgisini kendi yaratır. Daima bakımlı olan Su kadını, şehrin en iyi güzellik merkezlerinin sürekli müşterisidir. Daima bakımlı görünmeyi tercih eden Su kadını, kendini en kötü hissettiği zamanlarda bile rujunu tazelemeyi ihmal etmez.
Su kadını için ideal kokular;
 - Burberry: Touch
- Calvin Klein:Truth
- Lacoste for Women
- Rochas: Lumiere
- Estee Lauder: Intution
- Versaces
- Armani: Mania
- Kenzo: Flower
- Ice Berg Fluid
Klasikler:
- Estee Lauder Beatiful
- Christian Dior Poison

*Hava Grubu: Kova, İkizler, Terazi
Modern, çağdaş, meraklı ve inatçı… Sıkı bir araştırmacı olan Hava kadını, sınırsız bir keşif duygusuyla doludur. Kendinden emin, enerjik ve girgin yapısıyla aradığı cevapları bulmadan peşini bırakmaz.Kariyeri, Hava kadınının yaşam tarzı ve vitrinidir. İşte bu yüzden, tene değer değmez patlama hissi yaratan, enerjisine ve hayal gücüne ayak uydurabilecek kokuları tercih eder.
Az ve öz olanı seven Hava kadını, geçmişi çok düşünür ancak ona bağlı değildir. Açık ve dobra yapısıyla, en abartılı detayları dahi müthiş bir yalınlıkla sunabilir. Seçici Hava kadını, notaları yalın ve perde perde yayılan kokuları seçmelidir.
Hava kadını için ideal kokular
- Bulgari: Blu
- Lanvin: Oxygene
- Givenchy: Obligue Rewind
- Anna Sui: Sui Dreams
- Jaipur Saphir
- Ghost
Klasikler:
- Christian Dior Dune
- Cacharel: Lulu
- Lancome: Poeme

*Ateş Grubu: Koç, Aslan, Yay
Tutkulu ve seksi Ateş kadını, dikkat çekmeyi, maksimalist detayları ve komplimanları sever. Girdiği her ortamda bir anda tüm bakışları yakıcı etkisi altına almayı başarır. Cinsel çekiciliği ve cazibesi Ateş kadınına tanınan en büyük ayrıcalıktır. Flört etmeyi seven ateş kadını için, yer ve zaman önemli değildir. Ofiste, tatilde, yemekte hatta uçan balonun içinde…Genzi yakan baharat kokuları onun dişiliğim yansıtır. O, cana yakın, feminen ve bonkördür. Parfümü de onun gibi kendine yavaş yavaş çeken, sonunda bir tutkuya dönüşen notalara sahip olmalıdır.
Ateş kadını, sürekli arzulanır ve kendisi de bunun farkındadır. Tenine yayılan parfüm de tıpkı onun gibi gösterişli ve frapandır.
Ateş kadını için ideal kokular;
- Lancome: Miracle
- Samba Red
- Cartier
- Issey Miyake: Feu dlssey Light
- Escada: Sentiment
- Le Baiser
Klasikler:
- Lancome: Tresor
- Guerlain Samsara
- Chanel No:5
- Ralph Lauren Safari

*Toprak Grubu: Boğa, Başak, Oğlak
Görüntüsüne oldukça önem veren Toprak grubu kadınları şık, zarif ve yalın bir zevke sahiptirler. Onlar için göze hitap etmek ve insanların nazarında iyi bir izlenim bırakmak çok önemlidir.
Bir toprak burcunun hoşlanmayacağı şeylerden biri de çevrenin ona yadırgayarak bakmasıdır. Bu sebeple çok abartılı ve şatafatlı giysiler, makyaj ve hatta saç kesimi Toprak grubu kadınları için hiç uygun değildir.
Toprak grubu kadınları doğanın yumuşaklığını ve sadeliğini içinde barındıran çiçek kokuları tercih edilebilir.
Toprak kadını için ideal kokular
- Wish: Pure Wish
- Armani:Emporio Armani
- Trussardi:Skin
- Britney Spears:Curious
- Calvin Klein:Truth
Klasikler:
- Lancome:Poem
- Boss woman by Hugo Boss
- Elizabeth Arden: Green Tea

 

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Burçlara Göre Dekorasyon

 • Rüyada mezar

 • Rüyada ip görmek

 • Burçların bilinmeyen yönleri

 • Burçlara göre terk etme şekilleri

 • Burçların kötü yanları

 • Rüyada kül görmek

 • Lucid Rüyanın Yararları ve Olası Zararları

 • Rüyada kız ve erkek çocuğu

 • Kuzey Kutup Işıkları

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2708
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 22.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar