Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


Koyu renk ojeleri çıkartmak kolaylaştı hakkında faydalı bilgiler

Kadın / Pratik Bilgiler
/Dosyalar/3071_koyu-renk-ojeleri-cikartmak-kolaylasti.jpg

Şeffaf, parlak, renkli ojeleri çıkartmak daha kolayken koyu renk ojeler tırnaklarımızda ve tırnak yan etlerimizde lekeler bırakıyor bu yüzden koyu renk ojeleri temizlemek daha zordur ama artık bu işlem bile
pratik ve çok basittir;
*Koyu renkli ojeyi tırnaktan çıkarmak için asetonu pamukla birlikte tırnağınızda gezdirmeden sadece biraz üzerine değdirip aşağı doğru çekin. Eğer pamuğu sağa sola çevirmeme konusunda başarılı olursanız ojenin ve asetonun parmağınıza bulaşma riski sıfır kadar düşük bir değerdedir. Ayrıca tırnak etlerinize vazelin sürerek o bölgenin yumuşamasını sağlayabilir, böylelikle ojenin tırnak etlerinde leke bırakmasını önleyebilirsiniz.
*Koyu renk oje sürmeden önce tırnaklarınıza şeffaf oje kullanımı gerçekleştirirseniz, bu durumda, koyu renk ojeleri silmek için uğraşmazsınız, ve silmeniz gereken, alt katta bulunan şeffaf oje olur, ki bu işlem sizi oldukça rahatlatacaktır. İlk olarak, bunun için gereksinim duyacağınız malzemelerden söz edelim: iki adet bulaşık süngeri, aseton, bir kavanoz… Koyu renk ojelerden kurtulmanız için yeterli olacak olan malzemelerdir. Bunun için, süngerlerin sarı kısımlarını üstte bırakmak kaydı ile süngerleri kavanozun içerisine koyun, üzerine de aseton dökün. Sonrasında koyu renk ojeli tırnağınızı kavanozun içerisine yerleştirin, ve tırnağınızı bir sefer çevirip, sonrasında elinize bakın… Koyu renk ojeden eser kalmadığını göreceksiniz…
*Bir kaseye sıcak su ve karbonat koyup tırnaklarınızı 1-2 dakika bekletirseniz kalan oje de temizlenebilecektir. Ya da beyazlatıcı diş macunu kullanarak tırnaklarınızı fırçalarsanız yine koyu renk oje kalıntılarını kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

 

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • 2014 yazı spor ayakkabı modası

 • Kolay saç düzleştirilmesi

 • Cilt Tipinize Göre Cilt Temizliği

 • Saç Fırçası Seçimini Nasıl Yapmalıyız

 • Oje nasıl bulundu

 • Soğuk havalarda cildi korumanın yolları

 • Dolgun ve Parlak Saçlar İçin Karanfil

 • Elektiriklenen saça çözüm

 • Şık Görünümün Püf Noktaları

 • Kışın Saçlarınızı Korumanın Yolları

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2975
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 21.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  • Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/Üye sorumludur. Kullanıcılar ve Üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı Faydalı Bilgiler ’den tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcı veya Üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü içeriğin, içerik sahibi veya yetkili tarafın talebi doğrultusunda yayından kaldırılacaktır. Tüm içeriğimiz sizden gelen bilgilerden oluşturulmaktadır. Sitemizde yayınlanan tüm içerik için www.faydalibilgiler.com sorumlu tutulamaz.
  • www.faydalibilgiler.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir;
  • Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • Bu sitedeki yazılar Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
  • İrtibat için :destek@kimcozer.com
  izmir web tasarım