Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Ayakkabılarınızı renklendirme yollarınız hakkında faydalı bilgiler

Kadın / Pratik Bilgiler
/Dosyalar/3067_ayakkabilarinizi-renklendirme-yollariniz.jpg

Ayakkabılarınızın eski ve görmeye alışık olduğunuz hallerinizden sıkıldığıysanız ayakkabılarınız da kendi tasarımlarınızı yapma zamanı gelmiş demektir. Şimdi size ayakkabılarınızı renklendirmenizde işinize yariycak birkaç önerimiz var;
*Bir süredir moda şovlarında gördüğümüz bol detaylı ve bol aksesuarlı ayakkabılara tonlarca para vermek yerine evin unuttuğunuz köşelerinde duran eski topuklu ayakkabılara hayata döndürseniz daha güzel olmaz mı? Topuklu ayakkabılara yeniden hayat vermek aradığını bir türlü bulamayan bünyelere de çözüm oluyor. Ayakkabınızı istediğiniz renge boyayıp istediğiniz aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Topuklı ayakkabılara yenilerken elinizin altında duran ama pek kullanmadığınız aksesuarlara da fırsat verebilirsiniz. Örneğin kullanmadığınız kolye uçları ve küpeler ayakkabılara yapıştırmak için harika aksesuarlar.
*Ayakkabıları boyamak isterseniz yapmanız gereken ise çok basit. Ayakkabının boyayacağınız kısmını astarlayıp seçtiğiniz renklerle boyayın. Boya seçiminde akrilik boyaları tercih edebilirsiniz. Sprey boyalar fırça darbesinden sizi kurtaracağı için tercih edilebilir. Topuklu ayakkabıları tüller, kurdeleler, kumaş şeritler ve aksesuarlarla bu senenin modası haline dönüştürmek sandığınızdan çok daha kolay. İlk denemelerde basit projeler seçmeyi unutmayın. Örneğin güzel taşlar seçerek ayakkabınızın topuklarına yapıştırmak herkesin yapabileceği basit mi basit bir kendin yap projesi.
*Kullanmadığınız her şeyi önünüze alın.Bağcıkları varsa farlı bir bağcık geçirebilir, bağcıkların üzerini de süsleyebilirsiniz. Küçük düğmeler ve boncukları dikip ya da yapıştırıp desenler oluşturabilirsiniz ,toka süslerinizle  şirin bir hale getirebilirsiniz,dantel kumaşlarla her tarafını kaplayabilirsiniz,Kumaş boyasıyla akrilik boyayla renklendirebilirsiniz .Eğer boyanız yoksa elinizde olan ojelerinizle boyayabilirsiniz,her tarafına tutkal sürüp istediginiz renkteki simle göz alıcı yapabilirsiniz,metalik sprey boyayla ihtişamlı bir rugan ayakkabınız olabilir,istediğiniz renkte kristal taşlarla ya da pullarla  süsleyebilirsiniz,günümüzde moda olan ve çok kullanılan zımbalarla taş bir hale getirebilirsiniz.
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Kalın Kaşlara Sahip Olmak Kolay

 • Soğuk havalarda cildi korumanın yolları

 • Saç Fırçası Seçimini Nasıl Yapmalıyız

 • Pratik Giysi Bilgileri

 • Lekeleri Nasıl Çıkarırız

 • Makyaj Temizleme Nasıl Yapılmalı

 • Yaz Aylarında Cilt ve Saç Koruması

 • Kolay saç düzleştirilmesi

 • Elektiriklenen saça çözüm

 • Cilt Tipinize Göre Cilt Temizliği

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2759
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 21.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar