Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Nıssan Juke Nısmo hakkında faydalı bilgiler

Araba / Araba Modelleri
/Dosyalar/2005_nissan-juke-nismo.jpg

SIRA DIŞI OLMANIN HAZZI!
Juke ailesinin en sıra dışı modeli olan Juke Nismo, iç ve dış tasarımındaki detaylar ile tüm gözleri üzerinize toplamak için tasarlandı. Tarzıyla size kendinizi özel hissettirecek olan Juke Nismo’da, tüm donanım özellikleri aerodinamik uzmanları tarafından maksimum sürüş zevki sağlamak için bir araya getirildi.

ŞEHRİN "EN GÜÇLÜ" HAYLAZI JUKE NISMO
Nissan Juke, Juke ailesine yeni katılan Nismo modeli ile ‘’şehrin haylazı’’ söylemini ‘’şehrin en güçlü haylazı’’ olarak pekiştiriyor. Sizin için sınırlı sayıda üretilen Juke Nismo, özel tasarımı ve performansıyla sizi farklı ve güçlü kılıyor.

HER AYRINTI YENİDEN TASARLANDI
Nismo tip süet spor koltuklar, Nismo tip direksiyon simidi ve vites topuzu...Her ayrıntı performans ve sürüş keyfini en üst seviyeye taşımak için, Juke Nismo'nun ruhuna uygun tasarlandı. İnci Beyazı, Kristal Siyahı ve Elmas Grisi...Şehrin ‘’en güçlü’’ haylazının dış renk seçenekleri olarak beğeninize sunuldu.

Efsanevi Juke Nismo
Nismo uzmanları Juke'u daha verimli, daha dinamik ve daha güçlü bir yapıya sahip olacak şekilde yeniden geliştirdiler. Daha geniş kanat açıklığı, yere daha yakın gövdesi, hava akışını kontrol eden rüzgar ızgarası ve arka rüzgarlığıyla Nissan’ın efsanevi yarış otomobili DeltaWing’den ilham alan Juke Nismo, performansını zirveye taşıyor.

Kusursuz Performans
250 Nm’lik torka sahip Juke Nismo, yüksek performans ve yol tutuş kabiliyetini 200 HP’lik motor gücüyle harmanlıyor. Yarış pistlerinin efsanevi Nismo markası ile özdeşleşen Juke, artırılmış motor gücü ve yüksek yol kavrama yeteneğini, sportif sürüş konforu ve kusursuz performansla buluşturuyor.

Bir Spor Otomobilden Beklediğiniz Her Şey!
Bir spor otomobilden beklentileriniz şimdi Juke Nismo’da hayat buluyor!

Sportif sürüş keyfi
Artırılmış motor gücü (200 HP)
Yüksek yol kavrama yeteneği
Üstün viraj alma kabiliyeti
Geliştirilmiş motor torku (250 Nm)

MAKSİMUM SÜRÜŞ KEYFİ

Juke Nismo, 200 HP’lik yüksek gücü, premium dizaynı ve teknolojik yenilikleri ile performansını zirveye taşıyor. Barındırdığı Nissan Motorsport teknolojisinin yanısıra yüksek güvenlik, eğlence ve konfor standartları ile sürüş keyfini en üst seviyede yaşamanızı sağlıyor.

BİR SPOR OTOMOBİLDEN BEKLEDİĞİNİZ HER ŞEY!
Juke Nismo motor sporlarından ilham aldığı tasarımını, geliştirilmiş aerodinamik özellikler, yüksek performans ve yol tutuşu ile harmanlıyor. 1,6 litre direkt enjeksiyonlu turboşarj motoru, hem 4x2 hem de 4x4 Juke’larda 200 beygirlik bir güç üretiyor.

JUKE NISMO ÖZELLİKLERİNİ İNCELEYİN
İster 4x2
İster 4x2
İster 4x4

Juke Nismo 4x2 düz vites ve 4x4 otomatik vites (CVT) seçenekleri ile yol arkadaşınız olmak için sizi bekliyor. 4x2 versiyonu 0’dan 100 km hıza 7,8 saniyede çıkarak kendini geçilmez kılıyor. 4x4 versiyonu ise tork vektörel sistemi ile daha iyi kavrama sağlarken, ön ve arka akslara gücü eşit dağıtarak viraj kabiliyetini maksimum seviyelere taşıyor.

Performans O’nun Genlerinde Var!
Juke Nismo'nun DNA'sında, Nissan'ın yıllarca motorspor alanına yapmış olduğu yatırım ve teknolojinin temelleri yatıyor.

Yeni Juke Nismo, daha alçak ön ve arka tamponları, modifiye edilmiş ön ızgarası, hava akımını kontrol eden arka spoyleri ile sürüş performansını artırıyor. Tüm bu aerodinamik geliştirmeler yüksek hızlarda dahi aracın yer ile olan temasını kesmeden mükemmel sürüş performansına katkıda bulunuyor.

Heyecan verici yenilik!
Güçlü bir spor otomobil ile yüksek standartlar sunan konforlu bir aracın tüm öğelerini biraraya getiren Juke Nismo, heyecan verici tasarım ve donanımsal özellikleriyle kışkırtıcı bir görünüm sergiliyor.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Skoda Roomster

 • 2014 Efsane Ford Escort

 • BMW M3 Cabrio Özellikleri

 • 2014 Toyota Corolla

 • Audi RS 6 Avant

 • Audi A4 allroad quattro.Farkı hisset.

 • Hyundai i30

 • Skoda Citigo

 • Renault Scenic Ve Grand Scenic

 • The Audi RS 7 Sportback

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2457
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 16.04.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar