Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Sony xperia e1 hakkında faydalı bilgiler

İletişim / Cep Telefonu
/Dosyalar/1514_sony-xperia-e1.jpg

Sınıfında dünyanın en iyi akıllı telefonu
Güçlü tasarım, büyük ekran, akıllı ve süper yüksek sesli
Sınıfında en güçlü akıllı telefon işlemcisi

Eksiksiz Sony akıllı telefon deneyimini mi arıyorsunuz? Yeni Android akıllı telefonumuz olan Xperia E1 ürününe göz atın. Aktif yaşam tarzınız için üretilen Xperia E1, Sony imzalı tasarıma sahiptir. Özel Walkman™ müzik deneyimi, kalitesi hissedilen arayüzü, yıldırım hızında işlemcisi ve uzun ömürlü pili ile sizi akıllı telefon dünyasına çağırıyor.
İstediğiniz yerde, harika partiler için süper ses
Ses kontrolü; harika melodiler için müzik telefonu
Sesi açın
Partinin başlamasını istiyorsanız, bunun en iyi yolu müziğinizi yüksek sesle çalmaktır. Xperia E1 ürününüz, müziğinizi 100 desibele kadar çalabilen büyük bir hoparlörle donatılmış olarak gelir.
Son derece net ses
Clear Audio teknolojileriyle (Clear Stereo, Clear Bass ve Clear Phase), Sony ses mühendisleri bozulmanın nasıl en az düzeye indirileceğini, parçalarınıza denge ve netliğin nasıl geri kazandırılacağını çözmüşlerdir. Müzik telefonunuz otomatik olarak en iyi ses kalitesi ayarlarını seçer. Arkanıza yaslanın, gevşeyin, ayağınızla tempo tutun veya ayağa kalkıp dans edin ve sadece ruhunuzu titreten netlikteki favori müziğinizin keyfini sürün.
Basları hissedin
xLOUD ses yüksekliği geliştirme motoru, müziğinizin daha derin ve daha zengin çıkmasını sağlayarak bas performansını artırır.
Walkman™ dünyasına hoş geldiniz
Walkman: Sony müzik deneyimi
“WALKMAN” uygulaması favori parçalarınızı çalmanıza, paylaşmanıza, çalma listeleri oluşturmanıza, çevrimiçi ve çevrimdışı müziğinizi tek görünümde birleştirmenize olanak tanır. Sallayarak kontrol sayesinde parçanızı değiştirmek çocuk oyuncağıdır. Walkman tuşunu basılı tutmanız yeterlidir. Ardından parçalarınızı karışık çalmak için telefonu sallayın.
Xperia E1 yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır; gittiğiniz her yere gidecek kadar dayanıklıdır. Sağlamlığı ve kalitesi hissedilen, müzik dinlemek için özel olarak üretilmiş bu telefonun Sony olduğu hemen anlaşılır.
Harika müziğe giden kısayolunuz
Hemen müziğe mi ihtiyacınız var? Walkman tuşuna uzun süreyle basmanız, telefonunuz uyku modunda olsa bile “WALKMAN” uygulamasını başlatır.

4 inç ekranda parlak renkler
Xperia E1 ekranı göz zevkinize hitap eder
Canlı, gerçekçi renkler ve net görüntüler sunan Xperia E1 ekranı Sony TV’lerdeki uzmanlıkla üretilmiştir. Büyük, 4 inç WVGA ekran 800 x 480 piksel çözünürlüğe sahiptir.
Güç&46 sizde; hız da&46 sizde;

Yıldırım hızında performans; çift çekirdekli işlemci
Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemci, pilinizi tüketmeden müzik telefonunuza üstün performans ve hız sağlar. İşlemcisi asenkron özelliklidir, yani her çekirdek birbirinden bağımsız olarak çalıştırılır veya devreden çıkarılır. İhtiyaç duyduğunuz anda tam gerektiği kadar güç elde eder, ihtiyacınız olmadığında güç harcamazsınız.

Pil STAMINA Modu ile pil ömrünü önemli ölçüde uzatın
Akıllı telefonlar, yoğun biçimde kullanılmadıklarında bile çok güç tüketir. Akıllı telefonunuzdaki tüm uygulamalar arka planda hala çalışarak pilinizi bitiriyor olabilir. Pil STAMINA Modu, pil gücünüzün gereksiz yere azalmasını engeller. Ekranı kullanmadığınızda bunu algılar ve istediğiniz bildirimler dışında, ihtiyacınız olmayan işlevleri otomatik olarak kapatır. Ekranınızı uyandırmak için güç düğmesine bastığınız anda her şey kaldığı yerden devam eder.

Yalnızca önemli bildirimleri alın
Pil STAMINA Modu ile, bekleme modu süresince Wi-Fi ve veri trafiği devre dışı bırakılır ancak gelen çağrıları, metin mesajlarını ve uyarıları almaya devam edersiniz. Ayrıca herkesin ihtiyacı farklı olduğundan, bekleme modunda bile hangi uygulamalardan bildirim almak istediğinizi kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Facebook bildirimleri açık mı kapalı mı? Size kalmış.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Nokia E50

 • Nokia Asha 210

 • Dünyanın En Dayanıklı Telefonu Vertu

 • Samsung Galaxy S4

 • SONY Xperia™ T2 Ultra

 • Sony Xperia™ Z Ultra

 • Artık hepimiz nomofobik olduk

 • Nokia N93

 • Avea

 • Nokia Lumia 1320

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3964
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 22.03.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar