Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


Ultrabook hakkında faydalı bilgiler

Elektronik / Bilgisayarlar
/Dosyalar/889_ultrabook.jpg

Ultrabook™: İstediğiniz tablet, ve istediğiniz dizüstü bilgisayar.

İkisi Bir Arada Ultrabook™ bu kadar yenilik sunarken neden eski bilgisayarınızla yetinesiniz ki? Dönüştürün, dokunun, uyku modundan ışık hızında çıkarın. Işık hızında performans ile çoklu görev yürütün, dosyalara anında erişin, gün boyu kullanın...ve entegre güvenlik özellikleriyle içiniz rahat etsin.

Tablet mi dizüstü mü? Kararsız mısınız? İkisi bir arada desek? İkisi Bir Arada Ultrabook™ ile Intel'e özgü performans ve çok yönlülük elde edin: Tabletin taşınabilirliği ile dizüstü bilgisayarın gücü bir arada. İşlerden uzaklaşıp oyuna başlamak için cihazınızın ekranını ayırın, katlayın ya da kaydırın; bu kadar basit.


En gelişmiş fotoğraf ve video düzenleme yazılımlarının tam versiyonlarını çalıştırın, görevleri yerine getirmenize yardımcı olan popüler programları kullanın, en sevdiğiniz medya uygulamalarının keyfini çıkarın, MP3 cihazlarınızı ve oyun listelerinizi senkronize edin. Ultrabook™, ayrıca mevcut Windows* tabanlı uygulamalar ve sayısız çevre birimiyle de tam olarak uyumludur.

Dokunmatik ekranlı Ultrabook1, çarpıcı grafiklerinin yanı sıra mükemmel dokunmatik hassasiyetiyle en üstün kontrol özellikleri sunar. 2'si 1 arada bir cihazın çok sayıdaki giriş seçenekleriyle çalışmanız gerektiğinde klavye kullanabilir oyun oynamak istediğinizde dokunabilirsiniz. Tam performanslı bilgisayarınızı tablet moduna dönüştürdüğünüzde oyun oynayabilir, film izleyebilir ve aklınıza gelen daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

Ultrabook™, Intel'e özgü performans sunan Intel® Core™ işlemci3 ile size ayak uydurur.

Böylece kusursuz film, fotoğraf ve oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi'nin sağladığı hız artışını hissedin.4 Tüm istediklerinizi yapabilmeniz için Windows* 8 ile uyumluluk, performans, esneklik ve daha fazlası sizin olsun. Ultrabook™ ile işler kendiliğinden yürür.


Beklemeye artık son—Ultrabook™ ile en çok kullandığınız dosyalara ve uygulamalara daha hızlı erişin.5 Ultrabook™ cihazınız derin uykusundan çıktığında, 3 saniyeden kısa sürede bekleme modundan çıkar2,6, böylece göz açıp kapayıncaya kadar hazırdır.

Artık güzellik için performanstan, hafiflikten ve pilden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. En iyi özellikleri bir arada sunan şık bir Ultrabook™ ile istediğiniz şeyi istediğiniz yerde yapabilirsiniz; üstelik uygulama desteği, çoklu giriş seçenekleri ve çoklu görev yürütme özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Çünkü performansı da görünüşü kadar harika olan bir bilgisayara ihtiyacınız var.
Entegre güvenlik özellikleri.


Daha güvenli bir bilgisayar deneyiminin gönül rahatlığını hissedin.Ultrabook™ cihazınız, sisteminizi içiniz rahat bir şekilde başlatmanızı sağlar ve işlerinizi yavaşlatmadan bilgilerinizi daha güvende tutmanız için daha hızlı veri şifreleme sunar.

 

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Google glass nedir

 • Acer

 • Bilgisayar klavyenizi düzenli olarak temizleyin

 • Packard Bell

 • Ultrabook

 • Google glass ile neler yapabilirim

 • Bilgisayar

 • Asus

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 4380
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 19.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  • Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/Üye sorumludur. Kullanıcılar ve Üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı Faydalı Bilgiler ’den tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcı veya Üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü içeriğin, içerik sahibi veya yetkili tarafın talebi doğrultusunda yayından kaldırılacaktır. Tüm içeriğimiz sizden gelen bilgilerden oluşturulmaktadır. Sitemizde yayınlanan tüm içerik için www.faydalibilgiler.com sorumlu tutulamaz.
  • www.faydalibilgiler.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir;
  • Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • Bu sitedeki yazılar Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
  • İrtibat için :destek@kimcozer.com
  izmir web tasarım