Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Ultrabook hakkında faydalı bilgiler

Elektronik / Bilgisayarlar
/Dosyalar/889_ultrabook.jpg

Ultrabook™: İstediğiniz tablet, ve istediğiniz dizüstü bilgisayar.

İkisi Bir Arada Ultrabook™ bu kadar yenilik sunarken neden eski bilgisayarınızla yetinesiniz ki? Dönüştürün, dokunun, uyku modundan ışık hızında çıkarın. Işık hızında performans ile çoklu görev yürütün, dosyalara anında erişin, gün boyu kullanın...ve entegre güvenlik özellikleriyle içiniz rahat etsin.

Tablet mi dizüstü mü? Kararsız mısınız? İkisi bir arada desek? İkisi Bir Arada Ultrabook™ ile Intel'e özgü performans ve çok yönlülük elde edin: Tabletin taşınabilirliği ile dizüstü bilgisayarın gücü bir arada. İşlerden uzaklaşıp oyuna başlamak için cihazınızın ekranını ayırın, katlayın ya da kaydırın; bu kadar basit.


En gelişmiş fotoğraf ve video düzenleme yazılımlarının tam versiyonlarını çalıştırın, görevleri yerine getirmenize yardımcı olan popüler programları kullanın, en sevdiğiniz medya uygulamalarının keyfini çıkarın, MP3 cihazlarınızı ve oyun listelerinizi senkronize edin. Ultrabook™, ayrıca mevcut Windows* tabanlı uygulamalar ve sayısız çevre birimiyle de tam olarak uyumludur.

Dokunmatik ekranlı Ultrabook1, çarpıcı grafiklerinin yanı sıra mükemmel dokunmatik hassasiyetiyle en üstün kontrol özellikleri sunar. 2'si 1 arada bir cihazın çok sayıdaki giriş seçenekleriyle çalışmanız gerektiğinde klavye kullanabilir oyun oynamak istediğinizde dokunabilirsiniz. Tam performanslı bilgisayarınızı tablet moduna dönüştürdüğünüzde oyun oynayabilir, film izleyebilir ve aklınıza gelen daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

Ultrabook™, Intel'e özgü performans sunan Intel® Core™ işlemci3 ile size ayak uydurur.

Böylece kusursuz film, fotoğraf ve oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi'nin sağladığı hız artışını hissedin.4 Tüm istediklerinizi yapabilmeniz için Windows* 8 ile uyumluluk, performans, esneklik ve daha fazlası sizin olsun. Ultrabook™ ile işler kendiliğinden yürür.


Beklemeye artık son—Ultrabook™ ile en çok kullandığınız dosyalara ve uygulamalara daha hızlı erişin.5 Ultrabook™ cihazınız derin uykusundan çıktığında, 3 saniyeden kısa sürede bekleme modundan çıkar2,6, böylece göz açıp kapayıncaya kadar hazırdır.

Artık güzellik için performanstan, hafiflikten ve pilden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. En iyi özellikleri bir arada sunan şık bir Ultrabook™ ile istediğiniz şeyi istediğiniz yerde yapabilirsiniz; üstelik uygulama desteği, çoklu giriş seçenekleri ve çoklu görev yürütme özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Çünkü performansı da görünüşü kadar harika olan bir bilgisayara ihtiyacınız var.
Entegre güvenlik özellikleri.


Daha güvenli bir bilgisayar deneyiminin gönül rahatlığını hissedin.Ultrabook™ cihazınız, sisteminizi içiniz rahat bir şekilde başlatmanızı sağlar ve işlerinizi yavaşlatmadan bilgilerinizi daha güvende tutmanız için daha hızlı veri şifreleme sunar.

 

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Acer

 • Bilgisayar klavyenizi düzenli olarak temizleyin

 • Packard Bell

 • Bilgisayar

 • Ultrabook

 • Google glass ile neler yapabilirim

 • Google glass nedir

 • Asus

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 4088
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 19.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar