Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


Nokia Lumia 925 hakkında faydalı bilgiler

İletişim / Cep Telefonu
/Dosyalar/369_nokia-lumia-925.jpg

DÜŞÜK IŞIKLI FOTOĞRAFLAR HİÇ BU KADAR İYİ GÖRÜNMEDİ.
Ödüllü PureView teknolojisi, Carl Zeiss optik özellikleri ve altı fiziksel lens. Nokia Lumia 925, gündüz ya da gece koşullarında harika anları yakalamanızı sağlar. Ayrıca mükemmel işçiliğe sahip tasarımı ile gittiğiniz her yerde bakışlar üzerinizde olur.

NOKIA KAMERA İLE YARATICILIĞINIZI GÖSTERİN
Nokia Kamera uygulaması, olağanüstü çekimler için Pro modu, efekt eklemek için için Akıllı mod ve video kamera arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlıyor.

ÖZELLİKLERLE DOLU.
Nokia Lumia 925, harika akıllı telefon özellikleriyle dopdolu. Nokia MixRadio'da ücretsiz şarkıların keyfini çıkarın ve HERE Maps ile gitmek istediğiniz yere ulaşın. Fişe takmadan şarj etmek için kablosuz şarj kapağını kullanın.

WINDOWS PHONE 8 İÇERİR.
Lumia 925'iniz, Windows Phone 8 ile daha da kişisel hale geliyor. Özelleştirilebilir Canlı Kutucuklar ile favori içeriğinizi açılış ekranınıza iliştirin. Kişiler, aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmanızı sağlar; ayrıca Microsoft Office ile hareket halindeyken belgeler oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Ekran

Ekran boyutu: 4,5 ''
Ekran teknolojisi: ClearBlack, AMOLED 
Dokunmatik ekran teknolojisi: Süper duyarlı dokunuş 
Fotoğraf

Ana kamera sensör boyutu: 8,7 MP PureView 
Kamera Flaş Türü: Çift LED flaş 
Güç yönetimi

En fazla 2G konuşma süresi: 18,3 s
En fazla 3G konuşma süresi: 12,8 s
En fazla bekleme süresi (3G): 440 sa
En fazla müzik çalma süresi: 55 sa
Kablosuz şarj: Evet, aksesuar kapağı ile 
İşlemci

İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ S4 
İşlemci türü: Çift çekirdekli 1,5 Ghz 

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Nokia N93

 • Samsung Galaxy S5

 • Turkcell

 • Cep Telefonu

 • SONY Xperia™ T2 Ultra

 • SONY Xperia™ M

 • NOKIA ASHA 501

 • Nokia N81

 • NOKIA 515

 • Nokia Asha 503

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3554
  Aldığı Puan : 7
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  • Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/Üye sorumludur. Kullanıcılar ve Üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı Faydalı Bilgiler ’den tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcı veya Üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü içeriğin, içerik sahibi veya yetkili tarafın talebi doğrultusunda yayından kaldırılacaktır. Tüm içeriğimiz sizden gelen bilgilerden oluşturulmaktadır. Sitemizde yayınlanan tüm içerik için www.faydalibilgiler.com sorumlu tutulamaz.
  • www.faydalibilgiler.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir;
  • Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • Bu sitedeki yazılar Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
  • İrtibat için :destek@kimcozer.com
  izmir web tasarım