Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


Nokia Asha 503 hakkında faydalı bilgiler

İletişim / Cep Telefonu
/Dosyalar/365_nokia-asha-503.jpg

Daha fazla ürün bilgisi
Kaydırın. Çekin. Paylaşın.

FOTOĞRAFLARIN GÜCÜNÜ CEBİNİZDE TAŞIYIN
Süper hızlı fotoğraf çekin ve yükleyin. Kilit ekranınızdan sadece kaydırarak kameraya erişin ve hemen çekime başlayın. Eğlenceyi paylaşmak da çok kolay. Sadece tek dokunuşla fotoğraflarınızı Facebook'a yükleyebilirsiniz.

SEVDİĞİNİZ HER ŞEYİN DAHA DA FAZLASINA ERİŞMEK İÇİN TEK KAYDIRMA
Fastlane, bütün yeni uygulamalarınızı, kartvizitlerinizi, Facebook güncellemelerinizi, tweetlerinizi ve takviminizde tarihi yaklaşan etkinlikleri tek ekranda toplar. Hatta Facebook fotoğrafları ve gönderilerinizdeki beğenileri ve yorumları bile gösterir.

TELEFONUNUZU İHTİYACINIZ OLAN BÜTÜN UYGULAMALARLA DOLDURUN
Asha 503'te bulunan Line, LinkedIn, WeChat ve diğer harika uygulamalar ile arkadaşlarınızla iletişimi sürdürmek çok kolay. Ayrıca ücretsiz 10 oyun hediyesi ile can sıkıntınıza son verin.

RENKLİ. DAYANIKLI. ÖZGÜN.
İddialı renge sahip bir çekirdeğin kristal berraklığındaki bir kapakla çerçevelendiği Asha 503, benzersiz tasarımıyla ön plana çıkıyor. Çizilmeye dayanıklı Corning® Gorilla® Cam 2 ekran gibi üstün tasarım özellikleri, onu hem dayanıklı hem de güzel görünümlü kılıyor.

DAHA AKILLI SÖRF. DAHA AZ VERİ.
İnternette sörf yapmayı seviyor musunuz? Nokia Xpress Tarayıcı ile hem internette daha hızlı gezinir hem de veri tasarrufunda bulunursunuz. Ayrıca Nokia Xpress Now uygulaması ile internet çapında yeni, son trend içeriği keşfedebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyutlar

Yükseklik: 102,6 mm
Genişlik: 60,6 mm
Kalınlık: 12,7 mm
Ağırlık: 110,2 g
Ekran

Ekran boyutu: 3 ''
Ekran özellikleri: Parlaklık denetimi, Corning® Gorilla® Glass, Nokia Glance ekranı, Ekrana çift dokunma
Fotoğraf

Ana kamera sensör boyutu: 5 MP 
Kamera Flaş Türü: Led flaş 
Kamera Odaklama Türü: Sabit odak 
Güç yönetimi

En fazla bekleme süresi: 35 gün
En fazla 2G konuşma süresi: 12 s
En fazla 3G konuşma süresi: 4,5 s
En fazla müzik çalma süresi: 35,8 sa
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Nokia Lumia 1320

 • Nokia Lumia 525

 • Radyasyon nedir

 • Nokia N93

 • Nokia 208

 • SONY Xperia™ Z1 Compact

 • Sony xperia z2

 • Vodafone

 • SONY Xperia™ L

 • Sony Xperia™ Z Ultra

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3840
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  • Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/Üye sorumludur. Kullanıcılar ve Üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı Faydalı Bilgiler ’den tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcı veya Üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü içeriğin, içerik sahibi veya yetkili tarafın talebi doğrultusunda yayından kaldırılacaktır. Tüm içeriğimiz sizden gelen bilgilerden oluşturulmaktadır. Sitemizde yayınlanan tüm içerik için www.faydalibilgiler.com sorumlu tutulamaz.
  • www.faydalibilgiler.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir;
  • Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • Bu sitedeki yazılar Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
  • İrtibat için :destek@kimcozer.com
  izmir web tasarım