Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


Nokia Lumia 525 hakkında faydalı bilgiler

İletişim / Cep Telefonu
/Dosyalar/362_nokia-lumia-525.jpg

Daha fazla ürün bilgisi
Daha Fazla Stil, Daha Çok Eğlence.

GÜZEL GÖRÜNÜMLÜ.
Nokia Lumia 525, harika görünümü ve çarpıcı turuncu, canlı sarı ve aydınlık beyaz renklerdeki parlak değiştirilebilir kapaklar ile akıllı telefon tarzını yeni boyutlara taşıyor.

İÇİ DAHA BÜYÜK.
Daha fazla uygulama, daha fazla oyun, daha fazla eğlence. Nokia Lumia 525, istediğiniz bütün oyunlar için 1 GB RAM'a sahiptir.
FOTOĞRAFLARINIZDA EĞLENCELİ ÖYKÜLER.

Aksiyon dizileri oluşturmak, hareket bulanıklığı efektleri eklemek ve çok daha fazlasını yapmak için Nokia Smart Cam'i başlatın. Ya da Glam Me, Yaratıcı Stüdyo ve Sinemagraf gibi harika fotoğraf düzenleme araçları ile fotoğraflarınıza sihir ekleyin.
BİR SONRAKİ MACERANIZ ARTIK ÇOK YAKININIZDA.

HERE uygulamaları ile navigasyon yapın ve çevrenizdeki dünyayı keşfedin. HERE Maps, gitmeniz gereken herhangi bir yere nasıl gitmeniz gerektiğini gösteriyor. HERE Drive, araç kullanırken sokak sokak rehberlik sağlıyor ve HERE Transit, yolculuğunuz nasıl olursa olsun en iyi toplu taşıma seçeneklerini söylüyor.

WINDOWS PHONE 8 İLE DÜNYANIZI BİR BAKIŞTA GÖRÜN.
Başlangıç ekranınızda gerçek zamanlı olarak güncellenen Canlı Kutucuklar ile her şeyden haberdar olun. Microsoft SkyDrive'da 7 GB ücretsiz depolama alanı ile tabletinizi, telefonunuzu ve bilgisayarınızı senkronize edin. Dahili Outlook, Word, Excel ve PowerPoint, hiçbir şeyi kaçırmadan hareket halindeyken çalışmanızı sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Ekran

Ekran boyutu: 4 ''
Dokunmatik ekran teknolojisi: Süper duyarlı dokunuş 
Fotoğraf

Ana kamera sensör boyutu: 5 MP 
Kamera Odaklama Türü: İki aşamalı çekim tuşu ile otomatik odaklama 
Güç yönetimi

En fazla bekleme süresi: 14 gün
En fazla 2G konuşma süresi: 16,9 s
En fazla 3G konuşma süresi: 10,6 s
En fazla müzik çalma süresi: 48 sa
İşlemci

İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ S4 
İşlemci türü: Çift çekirdekli 1 Ghz 
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • SONY Xperia™ T2 Ultra

 • Nokia N93

 • Samsung Galaxy S4

 • Sony Xperia™ Z Ultra

 • Nokia Lumia 1320

 • SONY Xperia™ E1

 • Dünyanın En Dayanıklı Telefonu Vertu

 • Sony xperia e1

 • NOKIA ASHA 501

 • NOKIA 515

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3664
  Aldığı Puan : 10
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  • Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/Üye sorumludur. Kullanıcılar ve Üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı Faydalı Bilgiler ’den tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcı veya Üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü içeriğin, içerik sahibi veya yetkili tarafın talebi doğrultusunda yayından kaldırılacaktır. Tüm içeriğimiz sizden gelen bilgilerden oluşturulmaktadır. Sitemizde yayınlanan tüm içerik için www.faydalibilgiler.com sorumlu tutulamaz.
  • www.faydalibilgiler.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir;
  • Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • Bu sitedeki yazılar Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
  • İrtibat için :destek@kimcozer.com
  izmir web tasarım