Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

sony Xperia™ U hakkında faydalı bilgiler

İletişim / Cep Telefonu
/Dosyalar/318_sony-xperia-u.jpg

Hayal gücünü yaşayın. Üstün kaliteli ekranda.
Her filmin veya videonun her anını net keskinlikle izleyin.
Yılbaşı partisindeki her gülümsemeyi gerçek ayrıntılarıyla görün. Android cep telefonunuzun Mobile BRAVIA® Engine destekli 3,5 inç Reality Display ekranında saf video sihri. Ve Sony Entertainment Network’te, önceden yüklenmiş Video Unlimited uygulamasıyla Hollywood’un gişe rekorları kıran filmlerini kolayca bulabilirsiniz.
Anları yaşayın. Yalnızca çekin.
Gün batımını, dalgaları ve olağanüstü dalışları çekin. Durmadan fotoğraf çekin.
5 megapiksel hızlı çekim kamerayla, uyku durumundan fotoğraf çekimine bir saniyede geçebilirsiniz. Aklınızda daha hareketli bir şey mi var? Sony Xperia U Android cep telefonunuzla tamamını full HD olarak filme alın.
Tempoyu yaşayın. 3D surround seste
xLoud yüksek ses geliştiricisiyle müziğin sesini yükseltin.
Aklınızda kendinize ayırdığınız zamanı filme çekmek mi var? 3D surround ses ile çekin. Kulaklığınızı takın ve arkanıza yaslanıp, kafanızın içindeki derin bas ve yüksek tiz sesleri dinleyin.
Daha fazla ses mi istiyorsunuz? Sony Entertainment Network’ün önceden yüklenmiş Music Unlimited uygulamasından kolayca erişilebilen milyonlarca şarkılık küresel kataloğun keyfini çıkarın.
Değişikliği yaşayın. Kişiselleştirin.
Android cep telefonunuzla gerçek kişiliğiniz ortaya çıksın.
Değiştirilebilir alt kapakla hayatı daha kişisel hale getirin. Renk değiştiren, parlak şeffaf öğeler, müziğinizle gözattığınız zaman en sevdiğiniz sanatçının albüm kapağını eşleşen renklerle yedekler. Fotoğraflarınızdaki desenlerle eşleşmek için de değişirler.
Gücü yaşayın. Android yolu.
Uygulamalarınızı ve içeriğinizi süper hızlı indirip çalıştırın.
Internet’te gezinin. En son video klipleri akış olarak dinleyin. En havalı uygulamaları indirin. 1GHz çift çekirdekli işlemcinin gücüyle onları süper hızlı çalıştırın. Google maps ile yolunuzu bulun. Gmail ile sevginizi gönderin. Sony Xperia U Android akıllı telefonunuz tümleşik Google Mobile servislerine sahiptir.
Daha fazla depolayın. 50 GB ücretsiz saklama alanı, ömür boyu*
Artık müziğiniz, videolarınız, fotoğraflarınız ve çok daha fazlası için 50 GB’lık ücretsiz depolama alanına sahipsiniz ve bunu sonsuza dek kullanabilirsiniz. Box® ile birlikte, dosyalarınız için, her şeye Android Akıllı Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden ulaşabileceğiniz bir yer sunuyoruz. Ücretsiz depolama alanınızı almak için Xperia akıllı telefonunuzdan bir hesap oluşturmak üzere Android için Box uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • SONY Xperia™ E1

 • Nokia Lumia 1320

 • Nokia Lumia 525

 • Yeni Balckberry Q5

 • Radyasyon nedir

 • SONY Xperia™ L

 • SONY Xperia™ SP

 • Samsung Galaxy S5

 • Sony Xperia M2

 • Nokia Symbian Telefonlarda Format Atma

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3331
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 21.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar