Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Dying Light hakkında faydalı bilgiler

Bilgisayar / Bilgisayar Oyunları
/Dosyalar/305_dying-light.jpg

Dying Light, büyük ve tehlikeli bir dünyada geçen birinci şahıs, aksiyon hayatta kalma korku oyunudur. Oyuncular, gün boyunca tehlikeli bir salgının hüküm sürdüğü geniş bir kentsel alandan geçerken erzak arayışlarını sürdürürler ve hastalığa yakalanmış nüfusa karşı savunmak için silahlar geliştirirler.
Gece ise avcı ava dönüşür ve hastalıklı nüfusa daha agresif ve tehlikeli bir hal alır. En korkunç avcılar ise yalnızca gün batımından sonra ortaya çıkanlardır. Oyuncular, hayatta kalmak için günün ilk ışıklarına kadar ellerindeki tüm gücü kullanmalıdır.
Gece Hayatta Kalın – Oyuncular gün boyunca serbestçe gezinerek erzak ve silah arayışlarını sürdürürler. Ancak gece, dünya ölümcül bir dönüşüme girer: avcı avcıya dönüşür ve hastalığa yakalanmış nüfus daha da artarak agresifleşir, daha da fena bir şey sinsice avına yaklaşır.
Serbest Koşma Hareketi – Dying Light, oyunculara gerek avının izini sürerken gerekse avcılardan kaçarken binalar arasında sıçramak, duvarlara tutunmak ve düşmanların üzerine atlamak için kusursuz ve hızlı hareket olanağı verir.
Karantinaya Hoşgeldiniz – Dying Light geniş ve çeşitli ortamların, birçok düşman sınıfının ve kaynakların sınırlı olduğu ve tek tehdidin salgından etkilenenler olmadığı umutsuz bir hikayenin yer aldığı büyük açık bir dünyada geçer.
Acımasız Arbede ve Silahlı Mücadele – bıçak, sopa, balta, balyoz ve diğer egzotik aletler dahil olmak üzere çeşitli hafif ve ağır silahları kullanarak yaklaşın veya düşmanları uzaktan yok etmek için ateşli silahlar kullanın.
Oyun Tarzınızı Seçin – Dying Light oyununda her oyun tarzına uymak üzere tamamen özelleştirilebilen ve yükseltilebilen dört oynanabilir karakter vardır.
Silahınızı Geliştirin – Dikenli tele sarılmış bir alt kullanma şansınız varken neden sade şekli ile kullanacaksınız? Dying Light oyunundaki sistem, oyuncuların yeni, daha güçlü silah ve teçhizatın yanı sıra özelleştirilmiş bir cephane oluşturmasına olanak verir.
Nefes Kesici Görseller ve Oyun – Dying Light, Techland'ın yeni konsol nesli, DirectX11 ve diğer gelişmiş çözümler için yeniden tasarladığı teknolojisinin somutlaştığı çığır açan Chrome Engine 6 ile güçlendirilen ilk oyundur.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Test Drive Unlimited 2

 • Airport Simulator 2014

 • Dying Light

 • UFO: Afterlight

 • Batman: Arkham Origins

 • Alan Wake

 • Elder Scrolls Online

 • Path of Exile

 • Marvel Heroes

 • Strateji oyunları

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3530
  Aldığı Puan : 10
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 20.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar