Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Swon6 - Uzay strateji oyunu hakkında faydalı bilgiler

Bilgisayar / Bilgisayar Oyunları

GİRİŞ VE OYUNUN AMACI
System Wonders 6, web tabanlı ve ücretsiz oynanan, oyuncuların oyunu oynamak için herhangi bir programı install etmesine gerek olmayan ve bir çok oyuncunun aynı anda oynayabildiği Uzay Savaş Strateji Oyunudur


SWON’da oyuncular bir gezegende kurulmuş bir koloni ile oyuna başlar ve o koloniyi geliştirerek zaman içinde en fazla 6 koloni ile galaksinin en güçlü, en şanlı ve şöhretli ve itibarı en yüksek olan iyi veya kötü yürekli oyuncusu olmaya çalışırlar.

OYUNUN ÖZGÜN ÖZELLİKLERİ
Farklı Özelliklere Sahip 12,000 Farklı Oyuncu; SWON’da oyuncular, verdikleri kararlara göre zaman içerisinde birbirlerinden çok farklı özelliklere sahip olurlar ve dolayısıyla bu farklılık tamamen stratejilerini etkiler. SWON’da bir oyuncuyu başarıdan başarıya götüren bir strateji, başka bir oyuncuyu ölüme götürebilir. Oyuncuların kendi farklı özelliklerini yaratabilecekleri 1 trilyondan fazla alternatif mevcuttur.

Tasarlanabilir Uzay Gemileri
Swon’da oyuncular keşfettikleri tüm uzay gemilerinin hızlarını, savunma ve saldırı tip ve güçlerini kendi savaş stratejilerine göre kendileri ayarlarlar.

Ünvan Sistemi
Repütasyon, oyuncunun ne kadar savaş kazandığını ve ne kadar az kaybettiğini gösterir. Karma ise o oyuncunun ne kadar iyi yada ne kadar kötü yürekli olduğunu gösterir. İyilik ve kötülüğün oyunculara çeşitli avantajları vardır.

Onur Puanı Sistemi
Oyuncular çeşitli sebeplerden dolayı onur puanı kazanır ve bu puanları harcayarak çeşitli avantajlar ve çeşitli uzay gemileri, roketler ve savunma sistemleri satın alırlar.

Havadaki Filolara Saldırı Sistemi
Oyuncular diğer oyuncuların uzayda hareket halinde olan filolarına saldırı yapabilirler. Bu Şekilde son derece acımasız savaşlar yapacak ve bol strateji çeşitliliğine sahip olacaklardır.

İnşa Edilebilir 30 Bina ve 30 Wonder
Swon’da gezegenlere inşa edilebilecek herbiri diğerinden farklı özelliklere sahip 30 bina ve 30 Wonder vardır.Oyunda, her oyuncu en fazla 6 tane Wonder inşa edebilir. Wonderlar hangi gezegene inşa edilirse edilsin etkisi oyuncunun tüm gezegenlerine olur. Ayrıca wonderlar inanılmaz derecede güçlü ve oyuncunun tüm oyun boyunca kaderini ve stratejilerini belirleyecek olan binalardır.

Özgün Savaş Sistemi
Düşmanın ne çeşit gemiler ile saldıracağı ve o gemilere ne çeşit silahlar yükleyeceğine göre oyuncunun stratejisini ayarlaması gerekecektir. Dolayısıyla bir oyuncunun işine yarayan bir strateji başka bir düşmanda işe yaramayabilir .

Ve daha nice özgün özellikler: Gelişmiş Casusluk sistemi, Roketlerle Savaş, Slot Sistemi, Puanlama Sistemleri

www.armateknik.com.tr

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Elder Scrolls Online

 • Test Drive Unlimited 2

 • Valdis Story: Abyssal City

 • MouseCraft oyunu

 • Ogame

 • Dünyanın En Çok Oynanan PC Oyunları

 • Cold War

 • Basketball Pro Management 2014

 • Marvel Heroes

 • The Bureau: XCOM Declassified

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 4403
  Aldığı Puan : 3
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.03.2009
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar