Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Evlilik ve Özel Günler hakkında faydalı bilgiler

Kadın / Evlilik
/Dosyalar/3115_evlilik-ve-ozel-gunler.jpg

Hesaplaması güçlük teşkil eden sayı hoş, aynı günler kadınlar için de geçerlidir. lakin kadınlar bunlardan birkaç tanesini atlamak isterlerse sıkıntı teşkil etmez. ama er kişi mevzubahis olunca böyle bir şey çok da söz konusu olamaz. kişinin eşiyle arasındaki gün asıl belirleyicidir. her bir önem teşkil eden olayı seneler boyunca kutlamak isteyecek sayko çiftlerimize ece ajandası lazım gelir. standart bir hesaplama yapmak gerekirse, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü, doğum günü x2, kadınlar günü, çocuk varsa çocuğun doğum günü, anneler günü, babalar günü vs diyerek gider bu liste. eşiniz özel bir gün ile kutlanan bir meslek erbabıysa onu da listeye kati surette eklemelisiniz. ha bu arada analar babalar gününü de öyle boş beleş geçiremezsiniz zira etrafınızdaki her anne baba hatırlanmak ister. aradığınızda "ya ne gerek vardı" aramazsanız yerini "bir telefon açmak çok mu zor?"a bırakır. bunların dışında eşiniz harici en azından bir telefon açılarak veya dünyadaki en sahte şeylerden biri olan hazır bayram mesajlarıyla kutlamanız gereken bayramlar, kandiller yılbaşı vs de mevcuttur.
sosyal çevrenizden, iyi arkadaşlarınızdan iş arkadaşlarınıza kadar uzanan genişçe bir liste ile bu günler sayıca daha da fazla hal alabilir.
şahsi fikrim bu yazının aksine bu günlerin gereksiz olmadığı yönündedir. gereksiz olan ise bu günlere yüksek yüzdeyle katılım sağlamamız gerekmesi ve olur ya unutursak saçma sapan triplerle karşılaşıyor oluşumuz.
ha bir de "ben aslında önemli günler dışında alınan çiçeği daha güzel buluyorum" diyen hanım kızımıza da uçan kafa atmak gerek zira boş gün mü bıraktınız lan da gidelim o gün çiçek alalım?

Özel Günlerde Alabileceğimiz Hoş Hediyeler Listesi;
-Magic Mug - Sihirli Kupa İki Fotoğraflı:Magic Mug’ın içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı fotoğrafları ortaya çıkartacak. Sihirli Kupa ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz.
-Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli:Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm sevdiklerinize verebileceksiniz. Bu altın sarısı renkteki özel kahverengi ahşap zemine sahip oscar ödüllerini verdiğiniz kişiler kendilerini çok özel hissedecek! Oscar ödüllerinin üzerindeki yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en çapkını, yılın en odunu, yılın en şirini gibi yazılarla herkese özel oscar ödülleri vermeniz mümkün!
-Dilek Feneri:Bir geceye romantizm ve güzellik katan en önemli şeydir yıldızlardır. Ancak bazen hain bulutlar o yıldızları kapatırlar ve siz “ah bir kaysa da dilek dilesek” diyeceğiniz bir yıldız bile bulamazsınız. Tabii eğer kendi yıldızınızı uçurup sonra onu kaydırabileceğiniz Dilek Feneri’ni yoksa!
-Ömür Boyu El Ele Yastık Seti:Biricik aşkınız ile her durumda el ele, yürek yüreğe yola devam edebilmeniz için özel olarak tasarlanmış Ömür Boyu El Ele Yastık Seti sizlerle. İki farklı modeli olan Ömür Boyu El Ele Yastık Seti seçmiş olduğunuz modelde 2 adet elyaf dolgulu yastık olarak gönderilecektir.
-Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak:Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak kış günlerinde hem içinizi hem dışınızı ısıtacak. Üstelik göndereceğiniz fotoğraf ve mesajlar ile bu çakmak tamamen kişiye özel.
-Kişiye Özel Şişede Mesaj:Hediyelerin en romantiği, en klasiği, en nostaljiği Kişiye Özel Şişede Mesaj. Sevginizi filmlerden, şarkılardan, tarihten fırlayıp gelmiş bir yöntemle ifade edin.
-Çok Seviyorum Aşk Drajeleri:Kim demiş aşkın ilacı olmaz diye? Çok Seviyorum Aşk Drajeleri ile çok sevdiğiniz kişiye olan duygularınız ifade edebilir, kalbinizdeki aşk ateşini daha da alevlendirebilirsiniz. Çok Seviyorum Aşk Drajeleri sevgilinize verebileceğiniz en özel ve orijinal hediyelerden bir olmaya aday.
-Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda Puzzle:Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda Puzzle kusursuz bir hediye. Dilediğiniz fotoğrafla hazırlanan bu yap bozu parçalı şekilde kırmızı kalp kutusu içinde gönderiyoruz. Yapabileceğiniz sürprizler sınırsız!
-Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar:Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar ile sevdiklerinize çok güzel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Kutusunda ve çikolataların üzerine istediğiniz fotoğrafın yer alacağı Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar hem çok tatlı hem de sevgi dolu.
-İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları:ki adet kupanın iç içe geçmesi ile üzerindeki görüntünün anlam kazandığı İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları sadece size ve sevgilinize özel kupalardır. Sevimli çöp adamlar ve üzerine yazmış olduğunuz isimlerle anlam bulan İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları sevgilinize verebileceğiniz en özel hediyelerden biri.
-Cuplens - Objektif Bardak:Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı...
-Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna:Seven insan her yerde sevdiğinin yüzünü görür, Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna sayesinde artık ismini de görebilecek. Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna üzerine sevgilinizin veya eşinizin ismini yazdırabilir her baktığınızda aşkınızı alevlendirebilirsiniz.
-Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve:Sene de bir gün değil her gün özel kılacak bir hediye. Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve ile yıldönümünüzü unutan sevgilinize, eşinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve sayesinde sevgiliniz masasına her baktığında sizi hatırlayacak ve ilişkinizin ne kadar özel olduğunu düşünecek.
-MESAJINI KAZI:Kazıyarak yazılan ahşap posta kartı.Hepimiz sevgililerin koca bir ağaç bulup, gövdesine sonsuza kadar sürecek aşklarının işaretini kazıdığı o güzel günleri hatırlıyoruz.Bütün ağaçlarda sevgililerin isimleri, arasında kocaman bir kalp ve ona saplanmış bir ok…Ama bu korkunç bir şey, nasıl olur da doğaya bu şekilde zarar verebilirsiniz! Artık bu sorunu çözmek için size özel bir posta kartı icat edildi.[!]Bir anahtar ya da benzeri bir cisimle mesajınızı kartın ön yüzüne kolayca kazıyabilirsiniz.
-Yılın En İyi Sevgili Sertifikası:Yıl boyunca sizi bir kere bile üzmeyen, her hareketinde sizi düşünen biricik sevgilinize ismine özel bir sertifika hediye etmek ister misiniz? Yılın En İyi Sevgili Sertifikası sevgilinize özel olarak hazırlanmakta ve yıllarca unutulmayacak bir anı olarak kalmaktadır.
-İki İsim Yazılı Alyans Yüzük:Evlilik hazırlıkları tam gaz devam ederken, kafanızı en çok karıştıran konuya yani alyans seçimine sıra geldi. En farklısı sizin olsun diye arayışa çıktınız ve yolunuzu kaybetmek üzeresiniz. Sakın ha! Biz buradayız ve My name is - İki İsim Yazılı Alyans Yüzük ile karşınızdayız.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Evlilikte sorunlar ve çözümleri

 • Söz ve Nişan hakkında bilinmesi gerekenler

 • Aşk neden biter

 • Vazgeçilmez Kadın Olmanın 5 Sırrı

 • İlişkiyi bitiren hatalar nelerdir

 • Evlilik aşkı öldürür mü

 • Düğün Daveti Görgü Kuralları

 • Evlilikte Yaşanılan Problemler ve Çözümleri

 • Aşk Acısı Neden Çekeriz

 • Evliliğe hazır mı

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2383
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,8736015 seconds