Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Burçlara Göre Çiçek Seçimi hakkında faydalı bilgiler

Bilim ve Teknik / Astroloji
/Dosyalar/3078_burclara-gore-cicek-secimi.jpg

Burçlara göre çiçek seçimi yaparken;

Koç Burcu Çiçeği 21 Mart - 20 Nisan
Sümbül - Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir.

Boğa Burcu Çiçeği 21 Nisan - 20 Mayıs
Lale - Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır.

İkizler Burcu Çiçeği  21 Mayıs - 20 Haziran
Gül - İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

Yengeç Burcu Çiçeği 22 Haziran - 22 Temmuz
Akdeniz lalesi - Akdeniz den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde.

Aslan Burcu Çiçeği  23 Temmuz - 22 Ağustos
Orkide - Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır.

Başak Burcu Çiçeği 23 Ağustos - 22 Eylül
Margit - Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir.

Terazi Burcu Çiçeği 23 Eylül - 23 Ekim
Dayla - Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

Akrep Burcu Çiçeği 24 Ekim - 22 Kasım
Eşek dikeni - Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler.

Yay Burcu Çiçeği  23 Kasım - 21 Aralık
Zambak - Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir.

Oğlak Burcu Çiçeği 22 Aralık - 20 Ocak
Amaril - Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar.

Kova Burcu Çiçeği  21 Ocak - 18 Şubat
Kardelen - Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever.

Balık Burcu Çiçeği 19 Şubat - 20 Mart
Nergis - İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Rüyada Balık görmek

 • Uykuya Dalarken Neden Sıçrarız

 • Niye yatağın sağ tarafına yatılır

 • Rüyada makas

 • Burçlara Göre Parfüm Seçimi

 • Rüyada satranç tahtası görmek

 • En sık görülen rüyalar

 • Rüyada kız ve erkek çocuğu

 • Rüyada ip görmek

 • Neden kar yağıyor

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2897
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 22.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,6240011 seconds