Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Ayna ve Dekorayonu Hakkında hakkında faydalı bilgiler

Eğlence / Alışveriş
/Dosyalar/2979_ayna-ve-dekorayonu-hakkinda.jpg

Aynalar direkt olarak zevkinizi ortaya çıkarır. Maddi imkanlarınız el verdiği sürece kendi tarzınızı ortaya evinizde çıkarmalısınız, Evde ayna kullanımı önemlidir, fazla es geçilse de. Sıradan bir Türk evine girdiğinizde aynanın sadece yatak odası ve banyoda olduğunu görürsünüz. Ama gerçekten zevkine güvendiğiniz biri varsa evinin çoğu yerinde aynayla karşılaşabilirsiniz.

Aynaları, Hol ve giriş duvarlarında ayna kullanın.
Hol ve antre duvarınıza yerleştireceğiniz uzun yatay bir ayna ya da yatayda oluşturulmuş ayna grupları alanı genişletir ve loşluğu alır. Ayrıca oda geçişlerini görsel anlamda ferahlatır.Kullandığınız aynanın yüksekliğine dikkat edin.
Aynaları asarken yüksekliği kendi boyunuza göre ayarlamayın. Bunun yerine mekanın tavan yüksekliği ve alanı kaplayan mobilyaların büyüklük oranlarını dikkate alarak hacim kazandıran uygulamalar yapabilirsiniz.

Aynayı odak noktanız yapın
Düz çerçeveli aynalar boş bir alanı giydiren bir elbiseye benzer. Duvara asılmak yerine diklemesine yere yerleştirilmiş uzun dikdörtgen bir ayna giyinme odaları için ideal bir çözüm. Ayrıca kenarına takacağınız birkaç spotla dar köşeleri de aydınlatabilirsiniz.
NOT: En önemli stil objesini yansıtarak stile vurguyu artırırsınız.
Ayna kullanımında Mutfak ve yatak odasında dozu aşmayın Mutfak ille de ayna konulması gereken yerler arasında değil. Tesisat boruları gibi kötü detayları yansıtarak dekoratif olmayan görüntülerle karşılaşabilirsiniz. Yine de bir ayna mutfağınızı düzenli tutmanızı sağlar. Yatak odasında ayna kullanımını sınırlamak gerekir. Yatağın karşısına asarak dağınık bir görüntüyle karşılaşmamak için yatak başını yansıtan bir yerde konumlanabilir.
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Koç Burcunda olan kişiye hediye almak

 • Ayna ve Dekorayonu Hakkında

 • Güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeli

 • Yılbaşı Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

 • Yapışmayan Tava

 • Mekan Alışverişinde Aynalar

 • İnternet Üzerinden İndirimli Alışveriş İçin İpuçları

 • İnternetten Televizyon Alınır mı

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 1686
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 14.07.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,5928011 seconds