Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Ulaştırma Personel Okulu ve Eğitim Merkezi Eğitim Alayı Gaziemir hakkında faydalı bilgiler

Yaşam / Ordu
/Dosyalar/2233_ulastirma-personel-okulu-ve-egitim-merkezi-egitim-alayi-gaziremir.jpg

Gaziemir Ulaştırma ve Personel okulu, Manisa/Alaşehir ile beraber ulaştırma sınıfı askerlerinin yetiştirildiği iki yerden birisidir. Kışlada uzun dönem erler ile birlikte, kısa dönem erler ve asteğmen aday öğrenciler de eğitim görmektedir.

Kışlaya Ulaşım

Kışlanın ulaşımı son derece kolaydır. Başka şehirden şehirler arası otobüsler ile gelecekler İzmir İl Terminalinde indikten sonra, firmaların ücretsiz Gaziemir servisine binmeleri gerekmektedir. Bir diğer ulaşım tercihi olarak Hava Yolunu önerebilirim. İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ile Gaziemir Metro durağı arası sadece 10 dakikalık mesafede. Hava alanına indikten sonra ister metroya binersiniz ister taksi ile kışla önünde inebilirsiniz.

Türkiye’de en güzel askerlik yapılacak yerlerden biri.Çok güzel bir yerde askerliğiniz olacağı için şanslısınız.

Burada acemiliği olan kişiler çoğunlukla ya İstanbula verildi yada Kıbrısa tabi seneler geçmiş aradan şimdi farklı olabilir.Çok az bir insan doğuya gönderildi.

Düşeceğiniz bölüğe göre eğitimleriniz oluyor o nedenle hangi bölüğe düştüğünüzü bilmeden eğitiminiz hakkında bilgi vermemiz mümkün değil.Konu altından yorum kısmından yazarsanız sorularınıza cevap vereceğiz.

Burada eğitimler çok güzel ayrıca dev bir tv salonu var hertürlü ihtiyacınızı giderebileceksiniz.Rahat çok güzel bir ortam.Suyunuzu bile sıcak içebileceksiniz.

İnternetkafesi, kütüphanesi ile zaten göz dolduran yerlerin başında geliyor.Hafta sonları komutanınız izin verdiği takdirde internetkafeden ailenizle görüşme imkanı ile son derece güzel.Tabi o kadar kişi arasında yer bulmanızda biraz zor olsada şans işi.

Yemekhanesinde sırayla giriliyor önce belli bölük sayısı ondan sonra diğer bölükler bu sayede hem az kişi hemde daha rahat ortamda yemek yiyorsunuz.

Kantininden bahsetmeden olmaz dev güzel herşeyi bulabileceğiniz bir kantini mevcut bu sayede istediğiniz herşeyi çok rahat bulmanız mümkün.Yemek seçen biriyseniz buradan paranız varsa istediğinizi yiyebilirsiniz.Ama sonucta vitamin almak istiyorsanız yemekleri yemenizi öneririz.

Burada şöförlük seçimleri olduğunda eğer şöförlüğünüz iyise söylemenizde fayda vardır.Bu sayede büyük şehirlerde şöför olmanız mümkün.

 Temel eğitimi müteakip, “Yemin Töreni” (genellikle Cuma günü) icra edilecektir. Yemin Törenine tüm aile fertlerinizi çağırabilir ve bu onurlu günü onlarla paylaşabilirsiniz. Yemin Töreninin olacağı gün ve saat size öncesinden tebliğ edilecektir. 


 Aile bireyleriniz için tel no: 0 232 251 39 14) 

 Burada bulunduğunuz süre boyunca; mesai günlerinde 12.30-14.00 ve 17.00-19.00 saatleri arasında, cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde 08.00-19.00 saatleri arasında ziyaretçileriniz sizi ziyaret edebilirler.
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • 2.Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu Manisa

 • 15 Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı Amasya

 • Veteriner Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Gemlik Bursa

 • Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığı Söğüt Bilecik

 • Doğu Kışla Avcı Eri Eğitim Taburu Manisa

 • Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı Etimesgut Ankara

 • 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı Ezine Çanakkale

 • 116.Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Çanakkale

 • 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı Afyon

 • 1.Komando Tugay Komutanlığı Melikgazi Kayseri

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 10446
  Aldığı Puan : 7
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 26.04.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,6084011 seconds