Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Yeni Nissan Qashqai hakkında faydalı bilgiler

Araba / Araba Modelleri
/Dosyalar/2009_yeni-nissan-qashqai.jpg

ŞEHİR BENİM! YENi QASHQAI
Yeni Nissan Qashqai senin için geldi. Şimdi yeni yerler keşfetmenin, sonu nereye gittiği belli olmayan yollara girip mutlu olmanın ve şehri sınırsız yaşamanın zamanı geldi. Üstün teknolojisi ve kusursuz tasarımıyla Yeni Nissan Qashqai, şehir benim demen için hazır.

YENİ NISSAN QASHQAI ŞEHRİN HAKİMİ OLUN!
Yeni Nissan Qashqai Kusursuz tasarımıyla nefes kesici! Çarpıcı ön ızgarası, panaromik cam tavanı, 19” alaşım jantları ve LED farları ile Yeni Nissan Qashqai, sizi şehrin gerçek hakimi olmaya davet ediyor.

HİÇ AYRILMAK İSTEMEYECEĞİNİZ KADAR ÇEKİCİ
Yeni Nissan Qashqai, iç tasarımındaki prestij ve kullanım rahatlığı ile de mükemmelliğin standartlarını yeniden belirliyor. Tüm detaylarda fonsiyonellik ve üstün teknolojiyi, stil sahibi tasarım ile birleştiren Yeni Nissan Qashqai, deri şıklığına sahip bel destekli koltukları, stil sahibi aydınlatmaları, yenilikçi TFT ekranıyla hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici.

YENİ NISSAN QASHQAI GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN
Kontrol Daima Sizde: Yeni Nissan Qashqai'nin gösterge panelinde yer alan 5'' renkli ekranı kişiselleştirebilir ve her türlü anlık bilgiye kolayca erişebilirsiniz.

Arayan Numaraları Gösterme:Sürüş esnasında arayanın kim olduğunu bilgilendirme ekranında görerek dikkatiniz dağılmadan güvenli bir sürüş yaşayabilirsiniz.

Güvenlik Kalkanı:Ekranınızda yer alan görsel uyarılar ve sesli ikazlar sayesinde daha güvenli yolculuk yapabilirsiniz.

Direksiyon Modu Seçimi:Sürüş modu ayarlarından sport veya normal modu seçerek direksiyon hissiyatını değiştirebilirsiniz.

Navigasyon:Navigasyon sisteminden gelen mesajları ve yön bildirilerini görüntüleyen TFT ekran sayesinde hiçbir dönüşü kaçırmazsınız.

Müzik:Favori sanatçılarınızın ve beğendiğiniz şarkıların detaylı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Renk Seçenekleri:Yeni Nissan Qashqai'de her şey keyfinize göre. Örneğin, bilgilendirme ekranını tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Lastik Basınç Uyarı Sistemi:Her bir lastiğin basınç değerini bilgilendirme ekranından takip edebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir lastiğin basıncının düştüğünü, bilgilendirme ekranında bulunan ışıklı sinyal aracılığıyla görebilirsiniz.

Park Sensörü Göstergesi:Ekranınızdan Yeni Nissan Qashqai'nin zahmetsizce park etmesini izleyebilirsiniz.

SEÇKİN DETAYLAR, GÖSTERİŞLİ İÇ TASARIM!
Deri kaplı koltuklara ve stil sahibi iç tasarıma sahip Yeni Nissan Qashqai’nin tüm detayları size göre tasarlandı. Deri şıklığının yanında omurganızı destekleyen koltukları, konforlu oturma alanı ve şıklığınızı artıran ambiyans aydınlatmasıyla Yeni Nissan Qashqai hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici ve konfor sahibi

NISSAN GÜVENLİK KALKANI İLE HER AÇIDAN GÜVENDESİNİZ
Teknolojiyle beslenen sezgileri gelişmiş Yeni Nissan Qashqai Güvenlik Kalkanı ile yoldayken gücü ve güveni hissedeceksiniz. Kameralar ve sensörler yardımıyla çalışan 8 farklı güvenlik sistemine sahip Yeni Nissan Qashqai ile her zaman yola ve çevrenize hakim olacaksınız.

OTOMATİK UZUN FAR ASİSTANI
Karanlık bir yolda önünüzü zor görseniz bile sorun yok. Yeni Nissan Qashqai, görüşünüzü artırmak için otomatik olarak uzun farları yakacak, size doğru bir araç gelirse ya da yoğun bir trafiğe girerseniz de kısa farlara dönecek. Siz de Yeni Nissan Qashqai'nin stil sahibi LED farlarıyla daha aydınlık ve geniş sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

TRAFİK İŞARETLERİNİ TANIMA SİSTEMİ
Yeni Nissan Qashqai sürüş esnasında dikkatinizden kaçabilecek tüm trafik işaretlerini görerek sizi bilgilendirecek ve trafikte daha kontrol sahibi olmanıza yardımcı olacak.

ŞERİT UYARI TAKİP SİSTEMİ
Aracınız istenmedik şekilde şeridinden ayrıldığında, gelişmiş teknolojiye sahip Şerit Takip Uyarı Sistemi sizi anında uyaracak ve en küçük yol işaretlerini bile tespit ederek şeridinizde kalmanızı sağlayacak. Farklı yol ve sürüş stillerine uyumlu olan bu teknolojiyle güvenli sürüş keyfinizi artıracaksınız.

OTOMATİK ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ SİSTEM
Bu sistem, önünüzdeki araca çarpma riski doğduğu anda, sizi sesli ve görsel olarak uyaracak. Eğer siz bu uyarıya cevap vermezseniz de aracınız otomatik olarak sert fren yaparak yavaşlamanızı sağlayacak.

HAREKETLİ NESNE ALGILAMA SİSTEMİ
Park etmenizi sağlayan dijital ko-pilotunuzla tanışın. 360 derecelik kapsama alanına sahip bu sistem, çocuk, hayvan ya da herhangi bir obejenin birden ortaya çıkması durumunda size haber vererek direksiyon başındaki görüş alanınızı genişletecek.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ
Yolda göremediklerinizi, Yeni Nissan Qashqai sizin yerinize görecek. Aracınızın kör noktalarında bir araç belirirse, yan aynalardaki uyarı ışığı yanarak sizi bilgilendirecek. Böylece aracınızla şerit değiştirmek isterken bir araç size tehlikeli derecede yakınsa, LED ve sesli uyarıcılar sizi uyararak yoldaki her noktayı görmenizi sağlayacak.

YORGUNLUK ALGILAMA SİSTEMİ
Artık direksiyon başında uyuklama ya da dikkat kaybı riski yaşamayacaksınız. Çünkü bu sistem, konsantrasyon derecenizi ve yorgunluğunuzu tespit ederek, sizi mola vermeniz konusunda görsel ve sesli olarak uyaracak.

HAVA YASTIKLARI
Yeni Nissan Qashqai’de ön, yan ve perde hava yastıkları ile standart olarak sunulan Nissan Güvenlik Kalkanı size her durumda tam koruma sağlayacak.

YENİ QASHQAI İLE KEYİFLİ YOLCULUKLAR!
Hayatınızı kolaylaştıran ve sizi mutlu edecek tüm özellikler Yeni Nissan Connect'in içinde! 7'' ‘lik parlama yapmayan dokunmatik ekranda; müzik, navigasyon, Çevre Görüş Sistemi gibi tüm zengin özellikleri birlikte bulacaksınız. Yolculuklarda ister akıllı telefonunuzla, isterseniz iPod ya da MP3 çalarınızla Nissan Connect’e bağlanın ve müziğin keyfini çıkarın.

PARK ETME SORUNUNU ORTADAN KALDIRIN
Yeni Nissan Qashqai'de yer alan Nissan Çevre Görüş Sistemi, 4 ayrı kamerası sayesinde aracın kuşbakışı görünümünü 7"lik renkli ve dokunmatik ekrana aktarır böylece geri manevraları ve park etmeyi sizin için çok daha kolay hale getirir. Ayrıca Nissan Çevre Görüş Sistemi ile manevra yaparken kuşbakışı görünümün yanı sıra aracınızı önden ve yandan görüntüleyebilirsiniz ya da dilerseniz çift görünüm modunu seçerek aracınızı iki farklı açıdan görebilirsiniz. Bu sistemle beraber park etmek sizin için sorun olmaktan çıkacak.

Paralel Park
Akıllı Park Sistemi ile park etmek artık çok daha kolay ve eğlenceli. Aracınızı park etmek istediğiniz zaman, akıllı park sistemi düğmesine basmanız ve sistemin uygun park alanını tespit ettiğini bildirmesini beklemeniz yeterli. Ayrıca Yeni Nissan Qashqai tüm direksiyon manevralarını sizin için otomatik olarak yapar.

Otoparklarda Park
Yoğun ve kalabalık otoparklarda, Çevre Görüş Sistemi en iyi park alanını kolaylıkla bulmanıza yardımcı olacak. Ayrıca sizin yerinize Yeni Nissan Qashqai'niz Akıllı Park Sistemi ile geri geri de park eder.

360’ görünüm

Yeni Nissan Qashqai ile park ederken tek bir tuşla kuşbakışı görünüm modundan yandan görünüm moduna geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle kaldırıma olan uzaklığınızı görüp, aracınızı güvenle park edebilirsiniz. Geri manevralarda, arkanızda tam olarak ne olduğunu göremediğiniz zamanlarda, tepeden görünüm moduyla cam hizasının altında kalan kısa nesneleri bile fark edebilirsiniz.

NISSAN PURE DRIVE TEKNOLOJİSİ İLE HEP DAHA İLERİYE GİDİN
Dizel, benzinli; 4x4, manuel ya da yeni X-Tronic otomatik vitesli... Hem performans hem de yakıt ekonomisi isteyenler için Pure Drive Teknolojisi... Aradığınız ne özellik varsa hepsi Yeni Nissan Qashqai'de. Ayrıca Stop/Start teknolojisine ve üstün aerodinamik özelliklere sahip Yeni Nissan Qashqai, Crossover sınıfının en düşük karbon salınımı yapan aracı olarak da dikkat çekiyor.

X-Tronic Vites
Yeni X-Tronic Değişken Zamanlı Vites Teknolojisi size keyifli bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlandı. Bu yeni teknoloji, sürüş konforunuzu artırmakla kalmayıp, düşük yakıt tüketimiyle yüksek hızlanma performansı sağlar. Ayrıca manuel modlu otomatik şanzıman ile kontrol daima sizde olacak!

Dizel Otomatik Vites
Crossover segmentinin yaratıcısı Yeni Nissan Qashqai, Crossover segmentinde bir ilk olan Dizel-Otomatik seçeneğini sizlerle buluşturuyor. Düşük yakıt tüketimiyle yüksek performans sağlayan bu yenilik şehirde fark yaratmanızı sağlayacak.

Fonsiyonel Alanlarla Sınırsız Alternatif

Yeni Nissan Qashqai'nin arka koltuklarını yatırdığınızda size hem uzun hem de düz bir bagaj alanı sunar. Böylelikle uzun nesneleri bagajınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca düz zeminin altındaki gizli bagaj alanında da değerli eşyalarınız için gizli bir bagaj alanı daha bulunuyor.

Çok Amaçlı Bölümlendirme Seçenekleri

Aracınızın koltukları dik durumdayken, bagaj bölümleyiciyi kaldırıp 16 farklı yükleme kombinasyonu yapabilirsiniz. Çok amaçlı bagaj çözümleriyle Yeni Nissan Qashqai'de her türlü yükünüzü güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Detaylar

Akıllı ve kullanışlı saklama alanlarıyla yeni jenerasyon Qashqai'nin orta konsol tasarımı sayesinde günlük olarak kullandığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar konforunuzu düşünen Yeni Nissan Qashqai ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

YENİ QASHQAIDAHA DA ÇEKİCİ!
Yeni Nissan Qashqai, krom ayna kapakları, krom ön tampon alt çıtası, 19” elmas kesim koyu gri alaşımlı jantları ve krom yan şerit şeçenekleriyle daha çekici olmaya hazır. Peki siz şehri Yeni Nissan Qashqai'nin prestijiyle yaşamaya hazır mısınız?

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Hyundai i40

 • Audi A4 allroad quattro.Farkı hisset.

 • Volvo S80

 • BMW 1

 • Mercedes serisi

 • Volvo V40 Cross Country

 • Yeni Kasa Kia Ceed Teknik Özellikleri

 • Elektrikli araba akü teknolojileri ne durumda

 • Skoda Fabia Scout

 • BMW M5 Özellikleri

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2768
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 16.04.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,5304009 seconds