Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Koç Burcunda olan kişiye hediye almak hakkında faydalı bilgiler

Eğlence / Alışveriş
/Dosyalar/1526_koc-burcunda-olan-kisiye-hediye-almak.jpg

Kimileri astrolojinin bilim olduğunu ve burçların özelliklerinin doğru olduğunu iddia ederken, kimileriyse burçların aslında sadece bir pazarlama aracı olduğunu, insanların karakterlerini burçların belirlemediğini iddia eder. Astrolojinin bilim olup olmadığı tartışıladursun, astroloji dünyada çoktan milyar dolarlık bir ekonomi yarattı bile.

Hepimizin burcunun özelliğine bakıp kendi özellikleriyle karşılaştırmışlığı mutlaka vardır. Hatta büyük tartışmalar çıkar.

- '' Cemil, bak burcumda benim agresif olduğumu söylüyor ama ben çok sakinim, değil mi?''
- ''Hayır Arzu, aynen öylesin. Çok agresifsin. Olur, olmadık yerlerde parlıyorsun.''
-  ''Sensin agresif, geçen gün durduk yere eskileri açan sen değil miydin?'' diye uzar gider bazı konuşmalar.

Astrolojinin bizim kültürümüzde de ayrı yeri vardır. Sabah programlarına konuk olan burç yorumcuları, sohbet arası kahve falları, televizyon programlarını sık sık domine eden rüya tabircisi ablalar hayatımızda önemli yer tutarlar. Çoğu bayanın gazeteyi aldığında ilk yaptıkları, günlük burç yorumlarını okumaktır. Tıpkı erkeklerin gazetelerin direkt spor sayfalarına bakması gibi… 

Hatta ve hatta kalıplaşmış cümlelerimiz vardır: ''Fala baktırma, falsız da kalma'' diye.

Hal böyleyken burçlara göre hediyeler olmaz mı? Sizin için burçların karakteristik özelliklerini araştırdık ve hangi burca hangi hediye alınmalı sorusuna cevap aradık. Bundan sonra ara ara farklı makalelerde burç hediyelerinden bahsedeceğiz.

Burçlara Göre Hediyeler
Koç Burcuna Alınabilecek Hediye Seçenekleri… 

Koçlar hediyeyi severler. Onları heyecanlandıran, renkli, eğlenceli her şey bir koçu mutlu eder. Özellikle sürpriz hediye severler. Ne yaparsanız yapın onların özel günlerini unutmayın. Gerçek bir Koç, özel gününün hatırlanmasına çok büyük önem verir.

Koç Burçları Hangi Hediyelerden Hoşlanırlar?

Takı ve mücevherler: Koçlar ilk olmayı ve gösterişi çok severler. Onlara gösterişli takılar, küpeler kendilerini farklı hissettirir.
Öğretici Kaynaklar: Koçlar yenilikleri takip eden, kendini geliştirmeye yatkın burçlardır. Bu yüzden onların hobilerine ve ilgi alanların dikkat ederek onlara eğitici kitap, CD ve DVD'ler alabilirsiniz.

Elektronik ürünler: Koçlar elektronik aletleri heyecanla karşılar ve onların teknolojiye büyük merakları vardır. Bir video oyunu, GPS ya da tablet onun fazlasıyla ilgisini çekecektir.

Mutfak Aksesuarları: Koçlar mutfakta kendilerini rahat hissederler. Mutfak evlerinin en değerli yeridir. Yemek yemeyi sevdikleri kadar, yapmayı da severler. O yüzden onlara alacağınız mutfak dekor eşyaları ya da mutfak için bir elektronik alet en iyi seçimlerden olacaktır.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Koç Burcunda olan kişiye hediye almak

 • Ayna ve Dekorayonu Hakkında

 • Güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeli

 • İnternetten Televizyon Alınır mı

 • Yılbaşı Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

 • İnternet Üzerinden İndirimli Alışveriş İçin İpuçları

 • Mekan Alışverişinde Aynalar

 • Yapışmayan Tava

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2055
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 19.03.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,5304009 seconds