Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Volvo V40 hakkında faydalı bilgiler

Araba / Araba Modelleri
/Dosyalar/913_volvo-v40.jpg

Volvo V40'ın her ayrıntısı sen düşünülerek tasarlandı. Bu otomobil, çarpıcı silüetinden çeşitli yenilikçi teknolojilerine kadar, her bakımdan sıradışı.
 
Yüksek taleplere sahip sürücüler için eğlenceli, yüksek performanslı tasarım
Volvo V40 R-Design en yüksek taleplere sahip sürücülerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Özel dış ve iç tasarım, opsiyonel spor şasi ve iyi tepki veren motorların bir araya gelmesiyle hem sportif hem de rafine olan 5 kapılı yüksek performanslı bir hatchback sağlıyor.
 
Çarpıcı görünüm, heyecan verici performans
Volvo V40 saf, zarif çizgilere ve yakıtı verimli kullanan güçlü benzinli ve dizel motorlara sahip. 180 beygir gücündeki T4 benzinli motordan sadece 88 gr CO2/km üreten ultra verimli D2 dizele kadar, ne tip bir sürücü olursan ol, ihtiyacın için tasarlanmış bir motor var. Ve de sürdürülebilir sürüşe yenilikçi yaklaşımımız Drive-E'nin bir parçası olarak, V40'ın bütün motorlar start/stop teknolojsiyle sunuluyor.

Tam istediğin gibi
V40 ruh haline uygun üç ayara sahip etkileşimli bir gösterge tablosu sunuyor; Elegance, Eco ve Performance. İç bölüme yerleştirilen LED lambalar geceleyin kabini hoş bir şekilde aydınlatıyor ve yolculuğuna ayrı bir hava katıyor. Ayrıca istediğin ortamı yaratmak için LED'lerin parlaklığını ayarlayabilir ve yedi farklı tiyatro tarzında aydınlatma ayarından birini seçebilirsin. Bunların hepsi, otomobilinle bağlantını sağlayan Sensus felsefesinin bir parçası.

Bırak güneş içeri girsin
Opsiyonel panoramik cam tavanımız seni gökyüzüyle birleştiriyor ve V40'ın geniş ve ferah kabinini, ister önde ister arkada otur, daha da hoş bir yer haline getiriyor. Güneş ışığı yoğunlaştığında da, elektrikli olarak çalışan tam boy perdeyi kapatarak gölge sağlayabilirsin. Her Volvo'yu modern İskandinav tasarımı ilkelerine göre üretiyoruz ve otomobile her bindiğinde ruh halini iyileştirecek özellikler ekliyoruz.

Daha az yakıtla daha fazla yol
100 kilometrede sadece 3,4 litre tüketen ve kilometre başına 88 gr karbondioksit (CO2) atığına sahip bu 115 beygirlik D2 turbodizel motor, performans ve konfor dışında her bakımdan cimri.
 
Seni Koruyor
V40 dünyanın ilk Yaya Hava Yastığı teknolojisini, otomatik frenli Yaya Algılama Sistemini, Adaptif Hız Sabitleyiciyi ve 50 km/s'ye kadar hızlarda acil bir durumda otomatik olarak fren yapan Şehirde Güvenlik/City Safety gibi sınıfının lideri sistemleri içeriyor. Otomobil güvenliğine komple yaklaşımımızı temsil eden Intellisafe sayesinde Volvo'nun her zaman sürüşünü destekleyeceğini, seni ve yolcularını koruyacağını ve kazaları önlemeye yardım edeceğini bilerek için rahat bir şekilde araç kullanabilirsin.
 
Otomobilin kendini park etsin
İki aracın arasına paralel park etmek, V40'ı senin için park eden Volvo'nun Park Yardım Pilotu sayesinde çok daha kolay hale gelecek. Otomobil bir boşluğun yanındayken Park Pilotunu devreye sok yeter. Otomobil boşluğun yeterince büyük olup olmadığını doğruluyor ve yeterince büyükse senin için direksiyonu çevirerek park etmeni sağlıyor. Bu aktif sürücü desteği, seni destekleyen, kazaları önleyen ve koruyan, otomobil güvenliğine komple yaklaşımımız olan Intellisafe sayesinde sunuluyor.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Skoda Octavia

 • Skoda Rapid

 • Dizel Honda

 • 2013 Ford Mondeo Teknik Özellikleri

 • Skoda Yeti

 • Nissan Qashqai

 • Mercedes serisi

 • Opel Ampera

 • Opel Zafira Tourer

 • Volvo S80

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2256
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 20.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,6240011 seconds