Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Mcfee Antivirüs hakkında faydalı bilgiler

Bilgisayar / Bilgisayar Güvenliği
/Dosyalar/766_mcfee-antivirus.jpg

Güvenli Dijital Hayatınız
YENİ Göze Çarpmayan, Yüksek Hızlı Zararlı Yazılım Tarama Motoru? Başlangıçtan erişime bağlı taramalara kadar, tarama sürelerini en aza indiren ve pil ömrünü uzatan yüksek performanslı bilgisayar taraması elde edin.
 
YENİ Açık Tarayıcısı? Korsanları ve virüsleri engellemek için Windows'ta, en sevdiğiniz tarayıcılarda ve uygulamalarda bulunan açıkları bulun ve kapatın.
 
DAHA İYİ Bot Önleme Koruması Gelişmiş itibar analizi ve savunması, verilerinizi çalabilecek ve bilgisayarınızı kötüye kullanabilecek suçlularla kurulacak bağlantıları engeller.

Gerçek Zamanlı Zararlı Yazılımdan Koruma Bulut içinde anlık risk değerlendirmeleri yaparak dosyalarınızda, e-postalarınızda ve web'den indirdiğiniz içeriklerde bulunan virüs, truva atı ve casus yazılım gibi tehditleri engelleyin.
 
Uyum Sağlayabilen İki Yönlü Güvenlik Duvarı Arabellek taşması koruması bulunan gelişmiş güvenlik duvarımız, etkin noktalarda bile yazılımların işletim sisteminizin açıklarından faydalanmalarını veya bilgi çalmalarını engelleyecektir.

YENİ Kötü Amaçlı Reklamlara Karşı Koruma? Siber suç ağlarının, kötü amaçlı reklamlarının ve gizlenmiş iFrame kodlarının yüklenmesini ve bilgisayarınızı etkilemesini engelleyin.

GELİŞMİŞ Dijital Veri Parçalayıcı Gizliliğinizi sürdürmek için hassas verileri yok edin ve tanımlama bilgilerini, belleği, önbelleği, tarayıcı geçmişini ve daha fazlasını silin.

GELİŞTİRİLMİŞ Güvenle Sosyalleşme, Arama ve Alışveriş Yapma? Hangi sitelerin güvenli olduğunu bilerek güven içinde tıklatın.
YENİ Dokunmatik Giriş Ekranı Yeniden tasarlanan ve dokunmatik ekran kullanan cihazları destekleyen giriş ekranı, sıkça kullanılan güvenlik görevleri arasında kolayca gezinmenizi sağlar.

PC Tune-up? Bilgisayarınızı hızlandırmak için kullanılmayan uygulamaları, önbelleğe alınmış tarayıcı dosyalarını ve diğer gereksiz öğeleri kaldırın.
 
GELİŞTİRİLMİŞ Spam ve Tehlikeli E-posta Engelleme Ayrıntılı, doğru, dinamik filtrelerin sizi kimlik avı iletilerinden, önemsiz postalardan, saldırgan ve virüs içeren iletilerden kurtarmasına izin verin.  
PC'niz için Family Protection Uygun olmayan siteleri engellemek ve çevrimiçi kalma süresini sınırlamak için ayarlanabilir kurallar uygulayın.  
GELİŞTİRİLMİŞ Internet Kullanımı Özetleri Oturum açma sürelerini, yasak sitelere erişim denemelerini ve çevrimiçi kalınan toplam süreyi kullanıcıya ve bir gruba göre görün ve yazdırın.  
 
Sosyal Ağınız için Koruma Tehlikeli bağlantılar, spam veya zararlı yazılımlar paylaşmadan arkadaşlarınızla ve ailenizle fikirlerinizi paylaşmak için güvenli bağlantı paylaşımımızı ve URL kısaltıcımızı kullanın.    
 
Korsanlara ve Hırsızlara Karşı Koruma Kötü adamları dijital hayatınızın dışında tutmak için e-postalarda ve anlık iletilerde kimlik avı eylemine ve kablosuz ağ davetsiz misafirlerine karşı savunma katmanı.    

Identity Protection Kimliğinizi ve verilerinizi güvende tutmak için gizli dosyalarınızı kişisel parola korumalı bir kasada şifreleyin.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Virüsten Korunma Yazılımı Kullanın

 • Güncellemelerinizi Düzenli Yapın

 • Bilgisayar ve Bilgi Güvenliği İçin Gerekli 10 Temel Kural

 • Titanium Internet Security

 • Neden Bilgisayar Virüsü Yapılır

 • Spam Nedir

 • Mcfee Antivirüs

 • Bilgisayar virüsü

 • SSL Nedir ve Nasıl Çalışır

 • windows 7 ve gelişmiş güvenlik özellikleri

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2888
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 15.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,6552011 seconds