Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Avast antivirüs programı hakkında faydalı bilgiler

Bilgisayar / Bilgisayar Güvenliği
/Dosyalar/765_avast-antivirus-programi.jpg

25 yıl sonunda hala, dünyanın en çok güvenilen antivirüs programı
AVAST, 200 milyonun üzerinde PC, Mac, ve Android cihazını koruyan, dünyanın en popüler antivirüs programlarının üreticisidir. Kullanıcılarımızı ve değerli verilerini 25 yıldır, 40 farklı dilde destek vererek koruyoruz ki başka hiçbir antivirüs üreticisi bu kadar dili desteklemiyor.
 
Çevirim içi veya değil, tamamen koruma altındasınız
 
Finansal işlemlerinizi koruyun
Paranız gerçekten hırsızlığa karşı güçlü bir korumaya ihtiyaç duyar. Kredi kartınızın ve internet bankacılığı verilerinizin çalınmasının önüne geçin. Internet Security'de SafeZone özelliğini kullanarak hassas verilerinizi koruyun. avast! SafeZone ile, online bankacılık işlemlerinizi otomatik olarak ‘sanal pencerede’ yürütmek üzere ayarlayabilir ve hassas işlemlerinizin korunmasına devam edebilirsiniz. Yeni görünümü ile başlatması ve kullanımı çok daha kolay

Bilgisayarınıza veri kalesi inşa edin
Özel verileriniz sadece sizin için erişilebilir olsun. Internet Security'deki sessiz güvenlik duvarı, hassas kişisel verilerinizin bilgisayarınızdan çalınmasını önler. Bu yeni versiyon, daha hızlı karar alır, Windows ile daha da güvenli çalışır ve IPv6'yı tam destekler.
Spam & e-dolandırıcılığa "güle güle"!
Spamların büyük bir kısmı, kredi kartı bilgilerinizi ve verilerinizin çalınmasına neden olabilecek bağlantılar içerir. Bu tür e-dolandırıcılık epostaları, size bu bağlantıların gerçek ve güvenli olduğunu düşündürebilir. Anti-spam teknolojimiz sizi olası tehlikelerden korur ve zamandan kazandırır.

Bozuldu mu? Düzeltin!
Bilgisayarınıza bir şey olursa veya herhangi bir zararlı avast'a erişiminizi engelliyorsa, daha önceden oluşturduğunuz avast! kurulumu (USB veya CD/DVD üzerinde) ile bilgisayarınızı normal fonksiyonlarına döndürebilirsiniz.
Akıllı antivirüs, anti-spyware, & anti-malware
Gerçekten akıllı! DynaGen ile güçlendirilmiş antivirüsümüz, tehlikeleri daha hızlı yakalamak için, bilgisayarınıza, hergün, gerçek zamanlı, yüzlerce virüs veritabanı güncellemesi gönderir. Kararları, şüpheli dosyaları analiz eden algoritmanın içindeki yapay zeka ile verir.
Güvenliğinden şüphe ettiğiniz dosyaları virüs geçirmeyen ortamda yürütün
İndirdiğiniz dosyanın güvenli olmadığını mı düşünüyorsunuz? En tehlikeli olabilecek dosyaları bile Sandbox'ta yürütüp, bilgisayarınızın enfeksiyon kapmasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca FileRep (dosya güvenilirliği derecelendirmesi) teknolojisi ile de bir dosyanın güvenli olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Ekibimiz bulutta saklı.
avast! CommunityIQ dünyanın en hızlı malware veri kaynaklarından biridir. Bu erken uyarı aracı, milyonlarca kullanıcımızın anonim olarak paylaştığı veriler ile çalışır.
Evet, bilgisayarınızda sorunsuz çalışacaktır.
Bilgisayarınız Windows XP ile tam olarak çalışıyorsa, Internet Security'ü de yürütebilir. Abonelik Başka bir bilgisayar için alıyorsanız, sistem gereksinimlerini kontrol edebilirsiniz.

En popüler antivirüs ailesi!
Milyonlarca masaüstü ve mobil cihazlar güvende
Dünya çapında 200 milyon aktif cihazı koruyoruz.
Bilgisayar güvenliği yapımının çeyrek yüzyılı
2013'te, avast! 25 yılını kutluyor! Kullanıcılarımızın güveni ve memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimizin güveni, bizi daha iyisini yapabilmemiz için teşvik ediyor. Herhangi bir avast! ürününü, beklentilerinizi karşılamadığında, 30 gün içinde geri iade edebilirsiniz.
Uzmanlar sıklıkla bizi ödüllendirip, sertifika vermektedir.
Övünmekten hoşlanmıyoruz, fakat bazı önemli noktalara da değinmek istiyoruz. Bu sektördeki organizasyonlardan ve test ajanlarından sıklıkla ödül ve sertifika alıyoruz. Yazılımımızın virüs tespiti yetenekleri ve hızı üzerine bu ödülleri alıyoruz.

Otomatik Yazılım Güncellemesi
Birçok virüs ve malware tehditleri, günü geçmiş yazılımları, örneğin tarayıcıları, email sağlayıcılarını vb. hedef alır. Yazılımlarınız güncellemeniz rahatsız edici olsa da son derece önemlidir. Premier bunu sizin yerinize yapar.

Bilgisayarınıza internet üzerinden erişim
Dünyanın öbür ucunda da olsanız Premier ile korunan bilgisayarınıza erişebilirsiniz. AccessAnywhere özelliği, avast! kurulu bilgisayarınızın masaüstüne ve dosyalarına, dünyanın herhangi bir yerinden ulaşmanızı sağlar.
CIA-düzeyinde hassas dosyalarınızı sonsuza kadar siler.
Silinen dosyalarınızı sabit veya taşınabilir sürücünüzden geri getirmek oldukça kolaydır. Bu nedenle, banka kayıtlarınız, ekstreleriniz, fotoğraflarınız vb. verileri silmek için daha güvenli bir yöntem denemelisiniz. Premier Veri Kıyıcısı ile CIA güvenlik düzeyinde istediğiniz veriyi sonsuza kadar silmenizi sağlar.
 
Bilgisayarınıza veri kalesi inşa edin
Özel verileriniz sadece sizin için erişilebilir olsun. Premier'deki sessiz güvenlik duvarı, hassas kişisel verilerinizin bilgisayarınızdan çalınmasını önler. Bu yeni versiyon, daha hızlı karar alır, Windows ile daha da güvenli çalışır ve IPv6'yı tam destekler.
Spam & e-dolandırıcılığa "güle güle"!
Spamların büyük bir kısmı, kredi kartı bilgilerinizi ve verilerinizin çalınmasına neden olabilecek bağlantılar içerir. Bu tür e-dolandırıcılık epostaları, size bu bağlantıların gerçek ve güvenli olduğunu düşündürebilir. Anti-spam teknolojimiz sizi olası tehlikelerden korur ve zamandan kazandırır.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Titanium Internet Security

 • windows 7 ve gelişmiş güvenlik özellikleri

 • Çocuklarda güvenli internet kullanımı

 • Bilgisayar ve Bilgi Güvenliği İçin Gerekli 10 Temel Kural

 • Spam Nedir

 • Neden Bilgisayar Virüsü Yapılır

 • Bilgisayar virüsü

 • Virüsten Korunma Yazılımı Kullanın

 • Güncellemelerinizi Düzenli Yapın

 • SSL Nedir ve Nasıl Çalışır

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 3414
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 15.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,6708012 seconds