Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Opel Zafira Tourer hakkında faydalı bilgiler

Araba / Araba Modelleri
/Dosyalar/739_opel-zafira-tourer.jpg

Aile MPV arabamızı keşfedin.
Yüksek hızlı trenlerin lüksünden ilham alan Yeni Opel Zafira Tourer, esnekliği yeniden tanımlıyor. Kendine has Opel dokunuşlarına sahip bu otomobil 7 kişiye kadar rakipsiz konfor sunuyor.
 
Premium ve lüks bir otomobil mi arıyorsunuz? Benzersiz Yeni Opel Zafira Tourer’a bakın.
 
Etkileyici premium tasarım
Zahmetsiz ve çok yönlü yaşam tarzı
Premium sınıf
Gelişmiş güvenlik sistemleri
Dinamik sürüş
Temiz ve verimli
 
Tarz dünyası
Sıradan aile araçlarından bıktınız mı? O zaman Yeni Opel Zafira Tourer tam size göre. Şık çizgileri, farklı alaşımlı jant tasarımları ve bumerang şekilli ön farlarıyla göze çarpıyor. Aile yolculuğu hiç bu kadar şık olmamıştı.
 
BİRİNCİ SINIF DÖNÜŞÜM.
Lüks lounge ortamı, geniş aile veya boş zaman alanı, çok amaçlı alanlar veya mobil ofis mi? Yeni Opel Zafira Tourer bu özelliklerin hespine, hatta daha fazlasına sahip. Sizin istediğiniz kadar çok yönlü olabilir.
Yeni Opel Zafira Tourer - Kapaklı Çift Torpido Gözü
 
34 Farklı Saklama İmkanı

Daha ilk günden Opel Zafira esnekliği yeniden tanımlamıştı. Yeni Opel Zafira Tourer ise bu ilkeyi daha da ileri taşıyor. Üç bireysel ikinci sıra koltuk, ekstra bacak mesafesi veya bagaj alanı için birbirinden bağımsız olarak hareket ettirilebilmektedir. Üçüncü sıradaki koltuklar için kol dayama yeri opsiyonları bulunmaktadır. Tüm arka koltuklar, L şeklindeki baş dayama yerlerini çıkarmaksızın tamamen katlanabilmektedir.
 
Ön koltukların arasında ve en arka sırada yerde bulunan FlexConsole’un getirilmesiyle birlikte 34 farklı saklama alanı yarattık.
 
Yaşam tarzına göre çok yönlülük söz konusu olduğunda ne kadar çok araştırırsanız o kadar çok şey keşfedersiniz.
Yeni Opel Zafira Tourer - Katlanabilir Esnek Koltuklar
Yeni Opel Zafira Tourer - Ekstra Geniş Yükleme Alanı
 
Akıllı Koltuklar, Olağanüstü Esneklik
 
Flex7® oturma sistemi size 7 koltuklu veya 7’den 2’ye herhangi bir kombinasyonu saniyeler içinde sunan bir sistemdir. Tüm arka koltukların yere katlanarak düz bir yükleme alanı oluşturma avantajı bulunuyor.
 
Yeni Opel Zafira Tourer’ın ikinci sırası, birbirinden bağımsız olarak hareket edebilir ve tamamen katlanabilir. Her biri, 21 santime kadar ileri veya geri kaydırılarak sıradışı bir bacak mesafesi, yükleme alanı veya en arka sıra yolcular için alan yaratma özelliğine sahiptir.
 
Lounge Oturma Sistemi

Lounge oturma sistemi opsiyonuyla ikinci sıra, dıştaki koltukların kolayca içeri doğru kaydırılmasıyla oluşturulur. Akıllı bir mekanizma sayesinde orta koltuk sırt dayama yeri ileri doğru katlanır ve yan koltuklara kol dayama yerleri sunmak için ayarlanabilir. Bu sayede, her iki koltuk kaydırılarak, sınıfının lideri, 28 santimlik bacak mesafesi sağlar. Bütün bu işlem, araç hareket halinde bile olsa birkaç saniye içinde kolaylıkla halledilebilir.
Yeni Opel Zafira Tourer - Yükleme Alanı
Yeni Opel Zafira Tourer - FlexOrganizer®- Kancalar
Yeni Opel Zafira Tourer - Farklı Nesneleri Sabitleyen ve Ayıran Kemerler ve Parçalar
 
İç Tasarımdaki Düzen

Lüks ve rahatlık Yeni Opel Zafira Tourer’da el ele. 34 farklı, amacına göre tasarlanmış saklama yeri imkanıyla güneş gözlüklerinizden cep telefonlarınıza, mendillerden tablet bilgisayarlara, kişisel eşyalardan pet şişelere, bardaklara ve bozuk paraya kadar neredeyse her şeye yer var! Uzun süreli daha büyük yolculuklar için bile bagaj bölümünde tabanda, kapaklı depolama yeri mevcut.
 
Ek olarak, ekstra rahatlık için opsiyonel FlexOrganizer® sistemi bulunmaktadır. Bagaj alanına daha fazla iş ve boş alan sığdırmanıza olanak verir. Ayrıca önde ve arkada, kişisel elektronik cihazları şarj etmenize yarayan 12V güç çıkışları bulunmaktadır. Bir diğer önemli artı nokta ise Yeni Opel Zafira Tourer’ın sadece her şeyi kolay erişilebilir kılmaktan ziyade herkesin ihtiyacı olan şeyleri kolayca bulmasına olanak veren yeni, iç aydınlatma konseptidir.
New Opel Zafira Tourer - FlexConsole
 
Çok Fonksiyonlu FlexConsole

Standart belirleyen bir yenilik de çok fonksiyonlu FlexConsole’dur. Elektronik park freni ve yüksek konumlu vites topuzu ön koltuklar arasında daha geniş saklama alanı oluşturmaktadır.
 
Benzersiz FlexConsole alüminyum ray sistemi bu avantajı sonuna kadar kullanır ve son derece kullanışlı, modüler, çok seviyeli saklama imkanı sunar. Depolama imkanı bulunan bir kutuya ve hareketli bardak tutacaklarına sahip kayar kol dayama yeri, maksimum konfor ve rahatlık için raylar üzerinde istenilen yerde sabitlenebilir.
 
Kol dayama yeri geri pozisyondayken bardak tutucular tamamen çıkarılabilir. Bu sayede raylar üstünde bir laptop veya el çantasının sığabileceği, kapaklı bir alan yaratılır.
Yeni Opel Zafira Tourer - FlexFix®Entegre Bisiklet Taşıyıcı Sistem
Yeni Opel Zafira Tourer - FlexFix®Entegre Bisiklet Taşıyıcı Sistem
 
FlexFix® Entegre Bisiklet Taşıyıcı Sistem

60.000’den fazla Opel müşterisi benzersiz FlexFix® entegre bisiklet taşıyıcı sistemin basitliğinden ve rahatlığından faydalanmaktadır. Arka tampona gizlenen bu sistem, bir çekmeceyi açmaya benzer. Yeni Opel Zafira Tourer’daki FlexFix® sistemi, küçük bir adaptör ile 4 bisikleti birden taşıyabilecek kapasiteye sahiptir.

ATLETİK VE FARKLI.
Çarpıcı bumerang şekilli ön farlardan şık arka detaylara Yeni Opel Zafira Tourer monocab tarzını yeniden tanımlıyor. Profili oldukça şık, sportif ve doğrudan göze hitap ediyor.
Yeni Opel Zafira Tourer - Dış Tasarım
 
Dış Tasarım
Bumerang şekilli ön far grubuyla göze çarpan ön tasarım, Opel’in karakteristik kanat şekli gündüz farları, etkileyici trapezoid ızgarası ve ince A sütunları dinamik ve progresif bir görünüş yaratıyor. İnce A sütunları ve ön camın göze çarpan derinliği sportif görünüşe ayrı bir katkı sağlıyor.

Yanda aerodinamik çizgiler, Yeni Opel Zafira Tourer’a, tasarım takımına ilham vermiş yüksek hızlı trenleri andıran bir görünüm veriyor. Aracın bel çizgisi, Opel’in D sütunlarına kadar uzanan ‘’bıçak’’ motifiyle güçlendirilen heykelsi dinamizmine doğru yükseliyor.
 
Kanat şekilli ön farlar, LED teknolojisiyle geliştirilerek arka farlara da yansıtılmıştır. Opel logosunu taşıyan yatay krom bar ayrık far grubuna uzanıyor. Bu sayede Yeni Opel Zafira Tourer geniş, sportif bir duruşa, bambaşka bir premium dokunuşa sahip oluyor. Yarattığı genel etki, pürüzsüz ve sakin bir hareketlilik getiriyor.
Yeni Opel Zafira Tourer - İç Tasarım
 
İç Tasarım
Yeni Opel Zafira Tourer’ın içinde genişletilmiş alan ve görebileceğiniz, hissedebileceğiniz bir kalite kombinasyonu tasarıma şekil vermektedir. Yumuşak bir dokunuşa sahip malzemeler ve akıllıca düşünülmüş döşeme rengi kombinasyonları uzun süreli bir premium sınıf etkisini yaratıyor.

Ekstra uzun seyahatlerde yeni tasarım ön koltuklar üst düzey bir duygu ekliyor. Daha premium bir duygu vermesi için gösterge paneliyle bütün ön yüz baştan tasarlanmıştır.

Standart modelin ferah ambiyansı, opsiyonel panoramik ön cam ve cam tavan ile daha da geliştirilebilir. Sonuç olarak açık alanda araba kullanıyormuşsunuz hissini yaşarsınız.
 
Kapı cepleri aydınlatması ve tavan spot lambaları ile iç aydınlatma sınıfının ötesinde tutulmuştur. Bu özellik bazı modellerde FlexConsole’da ve kapılarda şerit aydınlatma ile desteklenebiliyor.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Skoda Rapid

 • Yeni Nissan Qashqai

 • Volvo S60

 • Opel Mokka

 • Skoda Fabia

 • Opel Insigna

 • Opel Ampera

 • Hyundai i30

 • Skoda Fabia Scout

 • Volvo V40

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2701
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 15.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,7332013 seconds