Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Netsis hakkında faydalı bilgiler

Bilgisayar / Bilgisayar Programları
/Dosyalar/626_netsis.jpg

Netsis Hakkında
1991 yılında kurulan Netsis, farklı sektör ve ölçekteki firmalara çağdaş ve uluslararası kriterlere uygun kurumsal iş yazılımları geliştirmektedir. Netsis yılların deneyimi ile, 35 bin kuruluşa uçtan uca iş otomasyonları sağlamaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı uzman proje ekibi, çağrı merkezi, geleceğin teknolojilerini bugünden ürünlerine entegre edip müşterilerinin işlerinde farklı ve rekabetçi olabilmelerini sağlayan vizyonu, sektörüne ve ölçeğine göre her işletmenin yapısına kolayca uyarlanabilenen ürünleri ile Netsis, başarı grafiğini her gün yükseltmektedir. Netsis, kendi kulvarında sektörde ilkleri yaratan özgün ürünleriyle farklılaşmaktadır.
Yüzde yüz Türk sermayeli bir kuruluş olan Netsis bugün İstanbul, Ankara, İzmir'deki Türkiye bölge ofisleri, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Teknoparkı'ndaki ana yazılım üssü ve Türkiye'ye dağılmış, sayısı 400'ü bulan iş ortağı kanalı ile tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır. 
En önemli misyonu Türkiye'den dünyaya yazılım ihraç etmek olan Netsis, son yıllardaki cesur atılımları ile güvenilir ortaklıklarla tesis ettiği Mısır, İran, Ukrayna ve Azarbaycan ofislerinde dünyaya açılmanın ilk adımlarını atmıştır. 

Netsis'in iş çözümleri ve hizmet kalitesi

NETSİS, kulanıcılarına müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan uçtan uca bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Netsis'in vizyonu kullanıcıları için dünyayı küçültürken işini büyütebilecek çözümleri üretmektir. Bu kapsamda Netsis, alıcı ve tedarikçiler için B2B (işten işe) portaller ve e-iş uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan çözümler, geliştirmiştir. Ayrıca ses teknolojileri, konumsal teknolojiler, e-imza gibi farklılık yaratacak teknolojileri ürünlerinde destekleyerek kendi kulvarında ilk'lerin yaratıcısı olmuştur. Netsis'in sektöre ya da kuruma özel hazırlanmış dış yazılımlarla kolaylıkla entegrasyon sağlayabilen araçları sayesinde, birçok iş ortağının geliştirdiği niş çözümleri bulunmakta ve özel yazılım ihtiyacı olan kurumlara kolaylık sağlamaktadır. 

Netsis'in, büyük, orta, küçük ölçekte konumlandırdığı Netsis Enterprise, Netsis Standard, Entegre.NET ürünlerinin tamamı hem bu vizyonu hem de yıllar içinde oluşmuş iş yapış tarz, yöntem ve deneyimlerini yansıtmaktadır. 

Netsis, internet ekonomisine uyumlu çözümleri ile e-iş mimarisini inşa etmekte olan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydeki ürün ve hizmet kalitesini de her geçen gün geliştirmektedir. Netsis son olarak 2009 yılında geleceğin teknolojisi, küresel rekabetin destekçisi internet tabanlı Netsis serisi çözümlerini kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. 

Neden Netsis? 

Müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik ilkesi
Kurumsal müşteri ve uluslararası uygulama deneyimi
Türkiye çapında, sertifikalandırılmış 1000'i aşkın ERP danışmanı desteği
Tüm Türkiye'de yaygın iş ortağı örgütlenmesi
Kolay kullanım, hızlı uyarlama
Diğer yazılımlar ile çevrimiçi ve gerçek zamanlı (on-line - real-time) çalışma esnekliği
Proje geliştirme ve yönetiminde uluslararası standartlarda yöntem ve analizlere dayandırma
Kullanıcı isteklerini değerlendirilme ve genelleştirilme çalışmalarının sürekliliği
Yerel çözüm, destek hızı ve mevzuat uygunluğu. 

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Windows 98

 • Microsoft SQL Server Nedir Ne işe Yarar

 • Windows 7 Nedir

 • Windows 2000

 • Nokia Firması

 • Windows ME

 • PHP Nedir

 • Açık Kaynak Kodlu Yazılım Nedir

 • MySQL Root Şifresi Nasıl Sıfırlanır yada Resetlenir

 • Windows 95

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2305
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 08.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,4056008 seconds