Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Mercedes serisi hakkında faydalı bilgiler

Araba / Araba Modelleri
/Dosyalar/593_mercedes-e-serisi.jpg

Baş döndüren güçlü tasarım
Güçlü iç ve dış tasarım sadece bir zevk meselesi olmayıp esas itibariyle aracın çarpıcı görünümünü güçlü ve dinamik bir şekilde öne çıkaran çağdaş bir yeniden yorumlamadır. Mercedes-Benz’ in yeni tasarım dili daha genç ve daha taze olup şık detay çözümleri ile güçlü vurgular oluşturmaktadır. Daha ilk bakışta yeni E-Serisi’nin benzersiz bir Mercedes olduğu açıktır.
Dış Görünüş-Yeniden Yorumlanmış VE heyecan Dolu
Radyatörün çevresinde son bulan kama biçimli motor kaputu ve tek parça şeklinde dökülmüş gibi duran yeni tasarım farları ile yeni E-Serisi’nin önü daha bir akıcıdır. E-Serisi’nin tipik ikiz farlı yüzü tek parçalı farlarla şık bir şekilde kaynaşır ve yine de çizgisine sadık kalır. Standart donanımdaki LED farlar estetik ile güvenliği birleştirmektedir. Ve ön tamponun dışavurumcu çamurluk tasarımı araca abartısız sportif bir ad kenar sağlar. 
Yandan bakıldığında geriye doğru yükselen ve arka kapıdaki bir karakter çizgisiyle güçlendirilmiş olan ve otomobile ileri doğru dinamik bir atılım veren çizgiler bakan kişinin hemen dikkatini çeker. Uzun dingil mesafesi ve kısa çıkıntılar tipik sedan otomobil orantıları oluşturmaktadır. 
Yatay şekilde bölünmüş arka lambalar ve arka tampona yerleştirilmiş siyah dekoratif aksesuarlar aracın genişliğini dinamik şekilde vurgular. Arka lambalar LED teknolojisine ve kısmen LED fiber optik teknolojisine sahiptir. Bu, ilgili aydınlatma fonksiyonlarının gereksinimine göre farklı ışık şiddetlerine olanak sağlar.

İç Mekan-Dinamik ve Şık
Araca biner binmez çok özel bir yerde olduğunuzu hemen anlarsınız. Yeni E-Serisi azami ölçüde bireyselleştirme olanakları ile birlikte şık iç mekan donanımları sunmakta ve kendinizi rahat ve sakin hissetmenizi çok kolaylaştırmaktadır.

Taşlanmış alüminyumdan yapılmış cazip süs elemanları ve orta konsolun üzerindeki analog saat sürücü mahalline sürüş kültürü ve inceliği getirmektedir. Buna ilaveten buradaki yeni tasarımlı üç tüplü kombi gösterge ve düz çerçeve görünümlü ana ünite ekranı yenilikçi, fonksiyonel ve trend oluşturucu olarak öne çıkmaktadır. 

İpek beji, espresso kahverengisi, deniz kabuğu grisi, kestane kahverengisi, kristal grisi ve porselen şeklindeki yeni iç mekan renklerinde veya kontrast renklerin bir arada kullanıldığı araç iç mekanı çok sayıda bireyselleştirme olanağı sunmaktadır. Donanım versiyonuna ve sizin isteklerinize bağlı olarak döşeme kumaş ve ARTICO yapay deri için çapraz şeritli veya deri ve napa deri için düşey şeritli olabilir. Sadece görsel bir deneyim değil aynı zamanda duyulur bir deneyim.

ELEGANCE donanım versiyonu klasik-şık bir karakter görüntüler. Buna karşın, modern ve dinamik özellikleriyle AVANTGARDE donanım versiyonu yenilikçi ve sportif bir sedan otomobil görünümü verir.

İç Konfor-şımartan seçim
Daha da fazla sürüş keyfi için
Daha lüks olamazdı. E-Serisi sedan size o kadar fazla konfor özellikleri sunar ki daha başka şeyler istemezsiniz. Örneğin isteğe bağlı olarak sunulan aktif ergonomik koltuklar ve otomatik klima gibi. Veya isteğe bağlı olarak alınabilen sürgülü panoramik cam tavan ile otomobilin içinde çok özel bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Volvo D5 Teknolojisi Nedir

 • Mercedes serisi

 • Audi A8 Özellikleri

 • Skoda Fabia RS

 • Yeni Kasa Kia Ceed Teknik Özellikleri

 • Opel Mokka

 • Asrın en çok satan 10 otomobili

 • 2014 Efsane Ford Escort

 • 2014 Toyota Corolla

 • Nissan Qashqai

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2834
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 04.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,6552011 seconds