Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

RÜYADA KURDELE GÖRMEK hakkında faydalı bilgiler

Hobi / Kurdele
/Dosyalar/444_ruyada-kurdele-gormek.jpg

Rüyada Kurdele Görmek
Neşeli arkadaşlar edineceğinizin ve mutluluğun işaretidir. Eğer kurdele siyah değilse, bu Rüya çok mutlu bir yaşam sürdüreceğiniz anlamına gelir.
 
Rüya sahibinin yaşayacak olduğu keyifli ve mutlu zamanlara, kendisi için iyi olacak dostluklara, rüyada kurdela görmek mutlu olmaya ve sizi mutlu edecek gelişmelerin yaşanmasına yorumlanabilir. Rüyada kurdela rüya sahibi sarı kırmızı yeşil mavi mor vb. renklerde kurdela görme sorun ve sıkıntılardan uzak güzel günler geçirmeye, rüyada kurdele bazen bir düğün törenine katılmaya, iyi kimselerler tanışmaya tabir edilebilir.

 
Rüyada kurdela bağlamak çeşitli süprizlerler karşılaşmaya, neşeye ve mutluluğa, rüyada kurdeleli alyans görmek evli olmayan kimseler için izdivaç yolunda atılacak adımlara, rüyada kurdeleli altın görmek makam, mevki ve rütbe bakımından yükselmeye işaret edebilir. Rüyada kurdeleli yüzük görmek bazen evliliğe veya aile içinde huzura tabir edilebilir.
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • RÜYADA KURDELE GÖRMEK

 • Kurdele fiyonk tatlısı

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 4105
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 27.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,5460009 seconds