Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Yılbaşı Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli hakkında faydalı bilgiler

Eğlence / Alışveriş
/Dosyalar/296_yilbasi-hediyesi-secerken-nelere-dikkat-etmeli.jpg

Yılbaşı demek aynı zamanda hediye demek... Hediye alışverişine çıkmadan önce size bazı püf noktalarından bahsetmek istedik... İpuçlarına dikkat! 

Arkadaşlarınızın ilgi alanlarının ne olduğunu göz ardı etmeyin. Yıl boyunca edindiğiniz izlenimleri bir düşünün. En güzel hediye buralardan çıkar. Örneğin teknolojiye meraklı bir dostunuza, Philips’ten dijital resim çerçevesi alabilirsiniz. Modaya düşkün bir arkadaşınız, Marks&Spencer’ın leopar ev çizmelerine eminim deli olur! 

Kişisellik katın 

Bir hediyeyi değerli yapan, kişiye özel olmasıdır. Paketleme ve kart çok önemli olsa da, aldığınız bir hediyeye kendi el emeğinizi katmak da onu farklı kılar. Erkek arkadaşınıza, eşinize ya da çocuğunuza aldığınız bir saatin içine özel bir yazı ekleyebilirsiniz. Arkadaşınıza aldığınız bornoz ya da havlunun bir kenarına arkadaşınızın adını yazdırabilirsiniz. Veya armağan edeceğiniz düz bir kıyafetin kenarına kendi elinizle kelebek/çiçek gibi minik bir desen işleyip onu armağan edebilirsiniz. 

Klişeye kaçmayın, klasikten şaşmayın 

Her şeyi olan bir arkadaşınıza ne alırsınız? Hediye almanın en zor yanı budur. Her şeye sahip birine maddi değerinden çok manevi değeri olan bir hediye en uygunu olur. Örneğin, Bun Design’den alacağınız esprili bir hediye, Oysho’dan karikatürlü bir iç çamaşırı ya da şık bir kutu çikolata olabilir.
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Yılbaşı Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

 • İnternetten Televizyon Alınır mı

 • Yapışmayan Tava

 • Koç Burcunda olan kişiye hediye almak

 • Mekan Alışverişinde Aynalar

 • Güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeli

 • Ayna ve Dekorayonu Hakkında

 • İnternet Üzerinden İndirimli Alışveriş İçin İpuçları

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 1849
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 19.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,546001 seconds