Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Ofis Mobilyası Alırken Nelere Dikkar Etmeli hakkında faydalı bilgiler

Ev Bahçe / İpuçları
/Dosyalar/290_ofis-mobilyasi-alirken-nelere-dikkar-etmeli.jpg

Mobilyaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması önemli. Ofisinizi daha konforlu bir hale getirmek için mobilya seçimi oldukça önem taşır. Peki, bu mobilyaları satın alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Firmaların ürünleri hakkında bilgi almak: 

Ofis ve büronuz için, neye ihtiyaç duyduğunuza, alacağınız mobilyanın nasıl olacağına, ne kadar bütçe ayıracağınıza karar verdikten sonra ilgilenilen firmanın ürünleri, tasarımları, kullanılan döşeme ve diğer materyalleri hakkında bilgi almanız en doğru yapacağınız seçim şeklidir.

Katalogdan seçim yapmak: 

Her zaman kataloglardan seçim yapmak doğru değil çünkü yalnızca bir fotoğrafa bakarak o mobilyanın ne kadar kullanışlı, dayanıklı ya da ergonomik olup olmadığına karar vermeniz mümkün değildir. Katalogla gerçek ürün arasında çok büyük farklar ve yanıltmalar olabiliyor. Böyle bir imkan yoksa da o firmanın benzeri ürün modelleri denenerek bir fikir edinilebilir.

Mobilyaların mekanla uyumu: 

Alınacak ürünün kullanılacak mekandaki diğer mobilyalarla uyum içinde olmasına dikkat edilmelidir. Eğer daha önceden alınan mobilyalar modülerse bu şekilde tercih yapılarak takıma yeni ve uygun parçalar eklenebilir ve bu sayede konsept bozulmamış olur.

Mümkün olduğunca fazla mağaza gezmek: 

Hiçbir zaman diğer mağaza ve ürünlere bakmadan ürün alımı yapmayın. Olabildiğince fazla yer gezmek hem ufkunuzu açar hem de gözünüzde canlandırma yapabilmenizi sağlar.

Mobilyaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması: 

"Rengi, tasarımı iddialı ve fiyatı yüksek olan her ürün iyidir" diye bir genelleme yapmak doğru değil. Çeşitli avantajları olup olmaması, örneğin dayanıklı ve uzun ömürlü olması veya kaliteli materyallerden üretilmiş olması dikkat edilmesi gereken kriterlerdendir.

Kullanılan ürünün yapısı: 

Kullanılan döşemenin kalitesi, yanmayan, terletmeyen yapıda ve temizlenebilir olması da göz önünde bulundurulması gereken diğer unsurlardandır.
İlginizi çekecek diğer makaleler
 • Evde nasıl bahçe yapılır

 • Evlerde bahçelerde gözdüğümüz çiyanlar

 • Daha Yeşil Ve Parlak Bahçeler nasıl yapılır

 • Rutubet Nasıl Önlenir

 • Halı bakımı ve temizliği nasıl olmalı

 • Ev kazaları nasıl önlenir

 • Su Kabakları ile Lamba Yapımı

 • Ofis Mobilyası Alırken Nelere Dikkar Etmeli

 • Evde Orkide bakımı nasıldır

 • Halı ve Mobilya uyumu nasıl olmalı

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 2326
  Aldığı Puan : 0
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 19.01.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,5148009 seconds